Anime

  1. Ti mene zajebavaš?

    To sam se isto i ja pitao kada ste pljuvali Berserk :)

  2. Druže, pročitaj ponovo moje postove i pogledaj moj avatar, ne znam šta bih ti drugo rekao.

  3. Druže, pročitaj ponovo moje postove i pogledaj moj avatar, ne znam šta bih ti drugo rekao.

    Znam ja vas hejtere, stavite avatar od osobe,karaktera koga mrzite i prozivate ga, vi ste najgori. Umem da prepoznam ironiju .

  4. lol

    Imam ispit za par sati pa moram malo da se istresem, pardon .

  5. Death note, Wolfs rain. Fine stvari.

  6. Gledao sam Zmajevu kuglu pre, ali ne onog nabildovanog matorog smarača Gokua, nego malog Gokua . Ostalo mi ide na živce. Nije loš hentai, mlado i dekadentno...

  7. Једино од тога што сам гледао је Гоку и Змајева Муда, до ГТ- а. Гледо сам и Хелсинг, Роботек и још нешто што је било на РТС- у. Сад да ли спада у аниме или мангу, јбм ли га.

  8. manga je strip,tako da...

  9. Princess Mononoke што се тиче дугометражних, и један једини
    http://images.wikia.com/powerlisting/images/c/cc/Shaman-king.jpg

  10. kralj šamana jebe.

  11. Realno Šaman King je najjača anima ikad snimljena :D samo glup kraj ima :D trebalo bi da ga nastave :D

  12. ne treba...msm ja sam to gledao pre tipa sto godina, na nekoj hrvatskoj televiziji preko kablovske i to bio engleski dub :D
    ova je isto jako dobra http://www.imdb.com/title/tt0213338/ a ima dvaestak epizoda

  13. Na rtl bilo :D ja uvijek kasnio u školu radi toga :D a mogo se bar završiti turnir :D a ne kraj :D

  14. Volim par serija/filmova.

    Preporcujem:

    Serial Experiments: Lain

    Steamboy

    Akira

    Princess Mononoke

    Howl's Moving Castle

    i (sad ce me pljuvati pjuristi):
    Avatar: The Last Airbender

    japansko-americka produkcija, dijalozi su na engleskom, odusevio me je crtani...

    Od stripova sam kompletno procitao samo Akiru, ali s obzirom na broj stranica smatram to velikim poduhvatom... xD Strip je mnogo bolji od filma i prica je mnogo povezanija, ali eto da bi se ekranizovala u potpunosti film bi trajao barem 20 sati tako da su potpuno osakatili pricu iz stripa i skrpili film...

  15. Darker than Black

    Full metal alchemist (oba su kul)

    Blade of the Immortal je jedna od najboljih mangi koje sam citao, anime je osrednji ali nije los

    I naravno Monster i Basilisk

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.