Prijava

E taman da ubijem vreme do TV Slagalice

hahah kakva glavica

Mene je, konkretno, najviše povredilo to što mi je rekla da ona nije moj vršnjak, a realno nije mnogo starija od mene. Čak se, u neku ruku, i može smatrati mojim vršnjakom, jer je ona, pošto je od mene starija (nepunih) 11 godina, kada sam ja bio u prvom razredu osnovne škole, bila u četvrtom razredu gimnazije.

Kum Boban

Pa pazite realno bog mudo najvece sa svojim andjelima ko zna sta je radio pre nas al uglavnom stvorio nas kao i bi dan i bi voda i bi kurac i covek i kao sve ok, i onda ga pojebasmo ono sa jabukom a on egomanijak odma se nadrkao jebeno prokleo nas na ovaj zatvor i muku zvanu zivot a fazon andjeli prevrcu ocima ajde iskuliraj care sta se tripujes al ne smeju nista da kazu jbg mogu najebati i taj jedan pali andjeo prvi kao djavo ili sta je a bilo je posle i jos tih palih andjela kao djavo,ih vodi jesu oni opozicija jbg kao bog je poludeo ko mad king u GoT i kao moramo ga skloniti jbg sadista pokvareni gledaj sta radi i oni vode tu neku borbu a bog posto je mudo i ima andjele i svu moc i kes i sve cepa propagandu biblija pa price o djavolu plasi coveka jebeno ako odes s djavolom nikad raja neces videti majmune ima s djavolom dole da jedete predugim kasikama i te fore i narod se plasi jebiga i tako bog dominira, sad da se raspisu neki demokratski izbori meridijan bi dao granicu 99.9999% na boga jebiga

Odlican Boban sustinu uboo je

Ovo da se dostavi Tesi da pita Miroljuba sledeci put kad bude gostovao za 3 dana.

Rojken4

Icon alizee 01:03
da li ima nesto bednije od sajma automobila bednici u djak sport patikama placaju za kartu da bi videli skupocene automobile koje nikad nece voziti i hostese promotorke koje nikad nece jebati radije cu sedeti na groblju sam nego da idem na sajam automobila

sa zvonka je to ja msm

ne znam sad citam prvi put ko god da je

Nisam stavio navodinike jer sam to ja napiso na konjima. poyy

3 dana ti je ovo za ugrozavanje autorskih prava

da pozdravi katalijan

moze 3 dana za rojkena

Prazna ti baterija brt