Prijava

zaboravljas da je ker prirodno pickica mala koja laje od straha

ma de je ker pickica, to ako racunas samo ove zgoljave ulicne kerove...to isto ko da ja kazem svinja mangulica je sranje polomio bi joj rebra da je puknem jednom palicom...
ne mozes najobicnije neke dzukele racunati ovde...ne znam sta bi ti ostalo od noge da si sutnuo tako boerboela ili kanarsku presu ili brazilsku filu ili ne znam ni ja mogu ovako do sutra da nabrajam, verovatno bi samo protresao glavu i onda te razbucao po asvaltu ko neko shtene

vecina pastiraca bukvalno ne poznaju strah nikakav, da ne pricam o bandozima, pitovima, molosima i ostalim kurcima, tolko ne poznaju strah da bi na bika jebenog krenuli bez razmisljanja...

jbg pomirite se da je
pas>>> svinja kad se gleda generalno i to je to, sad naravno da ima svinja koje su jace od nekih pasa, svinja od moje babe je imala male prasice i ker iz dvorista kad je prisao krmaca mu odgrizla pola njuske, al to je bila mala dodzina

svinja mangulica je sranje polomio bi joj rebra da je puknem jednom palicom...

znači zakolješ svinju izvadiš joj jabučicu i pustiš joj 2L krvi i ustane i istrči tri kruga po dvorištu i pocepa ti teču tru stori

Moje poštovanje.
Ja mislim da prasad ne može da dobije tu bitku zbog građe i neagresivne prirode.
Ejdus.

Neki komšija imao mini farmu svinja, ćale ga ispoštovao nešto nije mu naplatio i kao evo ti prase
Visoki jorkšir ako se tako kaže i Landras, otac i majka mu bili.
Bukvalno ga narod odhranio, doteravali krmače da prca i kad nismo gajbi samo vidiš ostavljen džak kukuruza pored obora. Tako do 200 kila. I kae ćale da se uštroji i da se nagura jos i kolje. Kurac s 200 kila bio mator zapamtio štojenje iako je uspavan bio i sad kad mu se pojavi više od 2 čoveka kida . Zidani obor rasturio bio ko dete zvečku. I da ga koljemo sad haha nas 7
Brate kako ko udje u obor tako veprina izbacuje napolje ko pikavce, ta snaga u vratu pa ja ne znam ako je malo manja od nosoroga
Nista nismo uradili dodje komšija sa kasapskim pištoljem. Nahranimo ga na izlazu ovaj nasloni pištolj opali u mal ruku nije slomio kad mu se ruka odbila od lobanje
Nista to, dodje deda s malokalibarkom
E tad kad nismo poginuli nikad nećemo, rikošetira metak po oboru to samo zuji ko u čelik da puca. Punu šaku potrošio i ništa
Dodje lik s karabinom pljas 1 on stoji jebo te dan. Klati se, povodi se al stoji. I drugi opali i ovaj padne
Vučem Rakovicom iz obora šlajfujem ko da ore
E na tog vepra 8 kerova u 5 sa 5 sam smeo pustiti kojih god u kuću i kola na veprinu jbg.

Vukovi, ni u čoporu, ne napaduju veprove nego mladunce vrebaju. Dok velike mačke poput tigra i jaguara spičkaju svinju taj čas jer su pametnije od kerova baš dosta kad se o lovu radi.

Šta pametnije, jače i teže jbg
I napadaju one bradavičaste i tapire po 60 kila max

Tapir ima kitu 60 kg

I posle njega je bila neka Durok krmača crvena ona poludívlja. Kad je ovako u normali sve ok kad se oprasi i kad ima male ne daj Bože
Kómšiji je podavila oko 150 kokošaka, patki i gusaka. I pojela. Mislim i jednog kerića al nije želeo da priča o tome, kupio ga ćerkici za rodjendan

Prosečan tapir je težak 12 Armina

главни дизао кане корса на барске столице

Prosečan Tapir ima 17 prstiju više od Armina

KOLKO SI SE ISRAO SA PRICOM O SVINJI KOJU NE MOZE DA UBIJE NI 5 LJUDI SA PUSKAMA NEGO MECI OD NJENE LOBANJE RIKOSETIRAJU PO SVINJCU HAHAH....

shvatite, ovakve dzukele kao ove sa slike nikad niste videli, nisu to avlijaneri po ulici koji se boje ako dreknes na njih, ovo sve sa ovih slika se zaledje na medveda bez razmisljanja

Zaleti se na medveda, to znamo svi í onda mu medvjed potezom šape prosípa drob

Ovo za vepra je tačno sve od reči do reči nemas ti tu šta

Magarcino pricali smo o obicnoj dzukeli i obicnom vepru iz obora bohovog komsije