Кладионица

  1. A jbmti lenard nije igrao maltene celo,drugo pol,sinoc,jer je dobio fazon potres mozga pa,nece igrati ni protiv gsw sledecu

  2. Sajsi MC oh kakvo prelepo i ludo stvorenje, imala je čudan manir da puši, a da vršnjaka uopšte ne dodiruje rukama.
    Baš neviđeni psiho i nabeđena riba, nikako za duže staze. Jebeni Mikri Cigan iz Prti Bee Gee-a me je upoznao sa njom dok smo bili u ortakovom studiju za snimanje

  3. 40e da sere kod nje loool

    Sinoc sam pricao da je moj ortak za 40e dobio full uslugu i secam se rekla mu r znam da vas sve zamima u vezi duzine, ono prosecan ti je, on kao hehe ok posle kaze izgoreo sam mislio sam da sam preobdaren reko pa koliko imas - kaze 15

    Pa nismo u japanu druze, odgovorih

  4. A mozete i da mi ne verujete haha boli me kurac bas

  5. Nek igra, kao sto rekoh Kemba je majstor, opusteno

  6. E vrh info za batuma :/

    Edit

    Ma lagano ionako je bedan ulog nema brige

  7. ja ni jednog trenutka nisam posumnjao u istinitost ove priče

  8. Sajsi MC oh kakvo prelepo i ludo stvorenje, imala je čudan manir da puši, a da vršnjaka uopšte ne dodiruje rukama.

    Ne volim to kad ne dodiruje rukama jbg

    Upoznao sam je jednom na poletarcu duvali ona timbe i ja daj boze da je punoletna bila ali pusenja nije bilo :( i ja sam bio tu sa nekom ribom tada

  9. Ja verujem u istinitost takodje al mi zao sto nije pustila da je zavedes

  10. Ja verujem u istinitost takodje al mi zao sto nije pustila da je zavedes

    E a imam taj trip ja brt moram svakoj ribi da se svidim nebitno dal kurva dal gabor dal.skot svejedno mi je ja svaku ribu koja se upusti u razgovor sa mnom/zableji/upoznam.na slavi ili okupljanju vukajlijasa muvam dok ne vidim da bi mi dala picke posle me.prodje interesovanje al nju tek to odradi pa mi uglavnom svaka da picke lol mislim da je u stvari za moj uspeh kod zena najzasluznije to sto sam poremeceno ljudsko bice xd

  11. DA LI NEKO IMA NA RACUNU BAR DVE ILJADE ILI SOMA IPO MAKAR AJDE STA SERETE VRATIO SAM STECU ODMA UJUTRU

  12. Ja bi uplatio na racun al sam idiot prvo moram uplatim bar 50e a drugo sve sjebem u roku od sat ipo vremena ako nema doata utakmica ako ima posle pola sata sam kurac pa.se molim da dodje nesto

  13. rinama ladno ima 34 godine au al ide vreme

  14. Nemoj misliti da si poseban sto se tice toga, to svi radimo cak i nesvesno, e sad probl je sto ja ne mogu da budem bas sa svakim skotom, tako sam na moru "navatao" neku strankinju, odvratna mi je bila nego reko da se sprdam malo i cao, al ona se nalozila zvala me uvece na veceru, ja nisam hteo da idem al ortaci me ubedjivali 2h, na kraju sam otisao znaci prepuna je para bila ne znam sta nisam probao i na kraju sam joj slomio srce i rekao ne mogu odista lijepa djevo i slozio neku tuznu pricu nek mi oprosti ako moze nije bila losa devojka u dusi :(

  15. Inace smorio sam se bio sto ne igra Batum jer imam sarlot 1 takodje na jednom tiketu sad mi je laknulo

  16. Pitaj marka sta(ne mogu da kazem ko jer ono nije ljudsko bice hahahaha) je meni pusilo kurac guci

    Da ima izbor za najruzniju ribu na svetu ova bi bila druga samo jer ima drugaricu koja je ubedljivo prva lici na pola skolsa i ima bradu i brkove vece od milenka.tepica

  17. Jel me jebete da niko nema nista na racunu?

  18. Ajde neko, garantujem da vraća Pseto i to je još uplatio 2000. Ja sam digao danas odmah hiljadu, trebalo mi, a skrcao 600, tako da imam 400, inače bih ti učinio opet. Kapiram da ti nije toliko zapelo?

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.