Кладионица

  1. Pol Skols aaaaaa ahha

  2. ja imam 456, aj jos neko 500 da navuce pa sutra pseto sa spiskom da krene po kladzama da uplacuje po 500 dinara :D

  3. Ja imam jos tlista dinali da bachim pre 01:00 na nba gde si bio pre 2 dana hiljade su bile u pitanju

  4. Imamo zajedno preko hiljadu nas trojica.

  5. Aj bacite sve na minesotu i da vaze produzeci

  6. Vas dvojica bez skauza, on ce da igra sebi tiket

  7. Nista onda

    Min 1
    Wiggins +
    Pejton plus cao armine
    Chendler +

  8. Kupio sam neke kolace/tortu os kajsije usput hahaha nije nesto a bas mi delovalo lepo hteo sam sampite jele mi se
    http://i.imgur.com/n8QKtCs.jpg

  9. Pa rekao si da ces da igras sebi nesto skauz ili ja bagujem?

  10. si siguran samo minesota kvota 2,80 ti je

  11. Imam ja 2k ako treba, jbg kasno videh

  12. Evo nek uplati Mlata.

  13. Kako tako malo u picku materinu roknite i viginsa plus onda valjda ce on doci i jos nesto samo sekund

  14. I ja sad tek mogu da potvrdim da imam još, čitao sam vas, ali bio u poslu nekom jbg

  15. Pa ko će na kraju da uplati? Ja imam u maxbet-u, ne mogu da vežem utakmicu s igračem s te utakmice

  16. Hahahaha opaaa grmimo, ok aj mlata onda za dve iljade samo da se ne cepka a i lakse mi da vratim ako padnem

    Mlato stavi minesotu i ds vazi produzetak
    Dalas h1
    Vigins +

  17. E jbg ako ne moze vigins jel igra boston ili majami?

  18. Dobro eto ja se povlačim dogovor'te se, ionako mu nonstop pišem (korektan je momak nećete ostati kratkih rukava, ne bojte se xd)

  19. Pa odigrao sam eto, nisam planirao minesotu i viginsa ubacio sad posle tvojih predloga, jedi govna za sampitu sad sam gladan au