Кладионица

  1. odoh ja da spavam onda izmorila me ova evroliga i ovaj dan ceo jebem ti petak da ti jebem nema sanse da pratim ovaj nba i tenis veceras nikako nadam se ujutru dobitnim tiketima

  2. Igra Boston u gostima sa Denverom, ali pazi, tu sam ja već igrao dvojku, samo da znaš. A imaš i mlatonijeve predloge, ispoštuj ga kad danas nisi.

  3. Ispostovao sam ja mlatonija danas sve osim asistencija ne igram to

    Koji je drugi mlatin?? Znam samo za dalas

    Mlato dva tvoja ako ima dva i minesota to je to

  4. Ili protiv bostona hmmmm xddd

  5. Dalas h1 i šarlot (ako nije počeo, ne znam) h1

  6. Coa budi tu ako ne bude mlate haha salio sam se za protiv bostona inace

  7. Nije poceo al ce sad, mlatoni otisao da jebe nadam se

  8. Tu sam tu sam

    U maxbetu nema da važi produžetak jbg, ima samo da bude kvota 1 ako dođe X

    Na Boston je tako 1.53
    Na Minesotu 2.75

  9. Ne znam za njega, ja jesam xd

  10. Ok,

    minesota tako 2,75
    Dalas hen
    Sarlot hen

  11. Šarlot počeo, mora nešto drugo

  12. Bbbbboston pičko, ako smeš!

  13. Hahahah znao sam stavi onda taj boston nek ide sve u picku materinu kad moram ko coa xd sa iksom to umanjeno malo

  14. E da vam ispričam, danas ja nešto svratio do meridijana i neka budala traži slobodnu igru, gledam šta će i lik ladno odigrao da će Dončić imati trip-dabl večeras hahah debil

    Srećom, stavio je samo sto kinti.

  15. A dali mi kvotu 10, premala kvota ako ćemo objektivno

  16. Pa s obzirom na to da mu je granica bila 9.5 (na poene) i na asistencije 5.5, ne znam da li ga ima u ponudi skokova ali bi i tu bio na nekih 4.5 maksimalno, da je samo to spojio imao bi 6.nešto, a više nego duplo veća šansa za prolaz, stoga - baš premala kvota, bar 20 bi trebalo biti na tripldabl dončića.

  17. Nego moracu da trazim drugi maxbet u slucaju pada hahaha u ovaj blizu ne ulazim

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.