Кладионица

  1. Ma tu slobodnu igru uvek daju bedne kvote a i ne znam kako ga nije bilo sramota da ih cima za kvotu pa stavi sto kinti

  2. Mene bilo sramota danas stecu da uplatim 1600-1700 pa uplatio 2000

  3. Pa morao sam da kažem odmah koliko oću da stavim :D

  4. 1200 dinara veći dobitak u sokeru na ova tri para, a normalno važe pobede nakon produžetka, i manji hendikep na dalas za 1... Maksbet govno k'o i mocart. (ok biće dobar večeras ako dođe ovo kako treba xd)

  5. Pa i pomislio sam da si ti to pisao, hahah, reko' omaklo ti se u drugom postu "A dali mi kvotu 10" xd

  6. Ma soker je sranje ako igras igrace +
    Soker je dobar samo za konacan ishod kosarke i minuse na igrace
    Mocart je sasvim solidno los za sve

    Hahahahahaha stec to si ti igrao loool

  7. Ćuti bre baksuze jebeni, ćuti

  8. A nije mi se omaklo, vidite da skečujem malo.

  9. Imam fornijea i pejtona a od 15 poena utrpao gordon 11 koga imam minus... A 2 puta zaredom me je jebao plus kad sam ga jurio

  10. Pa da, vi cete sad da prodjete sarlot a ja da pusim kurac sa coinim bostonom pa najbolje i gace da skinem da dam kladionici

  11. Hahahah brate ja često pomislim da izmišljaš te tikete i takav razvoj situacije na njima

  12. Arm gordon ostaje minus. To se redovno desava: kuzmic danas, ulanovas juce...a macvanko sa 0 poluvreme prebacio. Samo lagano maleni

  13. Kažem zbog Arminove prve rečenice, Pseto se ubacio

  14. Hahahah brate ja često pomislim da izmišljaš te tikete i takav razvoj situacije na njima

    Hahahaha a nemoj ga brt nije ok meni kad se to desava ja izvilenim

  15. Pa zato i pizdim brate sve neke nerealne situacije..
    Mada mi je usao juve na prevaru danas penal u 97. Mada opet ubili su ih trebao kec prelagano da dodje

  16. Brt pa ne možeš da pušiš sa bostonom kad ga i ja imam (mislim da je dvojka ako jokića i galinarija nema, ali mislim i da će galinari da igra), može samo da bude pobeda bostona posle produžetka pa da ti bude kvota 1, a meni 1.6 xd

  17. Ali meni nece biti samo boston kvota jedan nego i minesota evo kao da gledam rasplet na tv-u sada hahahaha

    Stec shvatili smo

  18. Sad se opet setih juce cska dade u prvoj najmanje u istoriji kluba pa posle vilene u drugoj i mase 2 bacanja pred kraj kojima bih prosao

  19. Pseto, oš da sklopimo jedan dil za sutra? Imaš 50% ili više, ako proceniš da ti je malo?

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.