Кладионица

  1. Ne kapiram brt sta hoces od mene ne jebem se sa muskarcima odmah da kazem nebitno koje su pare

  2. Inace galinari igra, a jokic ce mozda pokusati

  3. Ali volim pare, to stoji

  4. Inace galinari igra, a jokic ce mozda pokusati

    A nek igra ko oce dobija boston to 15 razlike

  5. Da odigraš 6 para koja ti pošaljem za 200 kinti, čisto da mi skineš kletvu dok si u elementu i pod uticajem energije boginje Maki, pa ako prodje delimo, ako ne, uplatim ti ja sutra pre uplate 200 na račun u kojoj god kladionici?

  6. Brt puko sam danas 16k i sad usao jos dve ja ne vidim nikakav element tu ali ako zelis odigracu ti sta oces jbt ja gledam kakav dil dal treba nesto preko granice da ti prebacim

  7. Hahah sta pricas druze

  8. I zasto bi uopste delili ako dodje?

  9. Zato što je tako pravedno. I to je to, ja volim da računi budu čisti, a i uvek dobro dodje neka kinta za ove kasne sate... xD

  10. FaceCleaner
    Pseto, oš da sklopimo jedan dil za sutra? Imaš 50% ili više, ako proceniš da ti je malo?

    pre 11 minuta

    Hahahahah posle ovog posta ide pitanje "aj mi odigras 6 igraca za 200 dinara" hahahahah jebem ti nebo

  11. Odličan poslovni predlog, ja bih prihvatio

  12. Hahah a dobar je, ispoštuj mu ovo, pitao čovek lepo, šta, ni pakla cigara.

    Fejsklineru (jebote kakav nik kao micelarna voda jebena i ove maske za lice i oni tonici za čišćenje na šta se pičke lože), ako uplati, sme li da da nama ostalima da prepišemo?

  13. Hahahahah posle ovog posta ide pitanje "aj mi odigras 6 igraca za 200 dinara" hahahahah jebem ti nebo

    Pokočio sam se aahaahh

  14. Sta je pravedno druze da ti uzmem pola dobitka jer sam uplatio tiket? Podseti me da te nikad ne iscimam da mi uplatis nesto xd

    Ako zelis nije frka baci mi u pvt samo sta oces. Ako padnes uplatices mi tiket za 200 i cao najjace da udjes u kladzu i kazes evo 200 na ovaj nalog haha pa ja bi propao od blama

  15. A taman su ljudi prestali da misle da si Tilmo

  16. sad sam pročitao zadnjih šest strana, pa prelepo

    daj malo detaljniji opis stana, ps, da mogu bolje da lažem da sam jebao marinu za šesto evra

    ako me pojure marina i siledžije "što lažeš po da si jebo marinu", da krenem da im opisujem gde stoji otoman u odnosu na stakleni sto i kakve ima kvake, da ostanu u rebusu hahaha

  17. MLATONI NE CITAJ SAD KAD SE POMINJE 50 POSTO MALOPRE.TE JURIM NEMA TE NE ODIGRAM SARLOT STO.JE NEKO PREDLOZIO A SAD CIM SE POMINJE KRAJCOVANJE ZA 50% SI SE STVORIO KO DA ZA DB RADIS A NISI CHULE37

  18. Mislim ne moras brt ni da mi vracas 200 kinti ako je do para nesto, ja nisam siguran ni da sam te razumeo najbolje u svakom slucaju moze sta god da je eto

  19. Ja bih samo da sve bude pravedno

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.