Кладионица

  1. Max bet winner 1,6
    Samo kec(ne vazi produzetak) 1,73

  2. Znaci isti kurac svuda ista kvota, mlatoni aj kad naidjes samo kazi kako oces da resimo dug i ako je na nalog posalji mi podatke

  3. Polako s portlandom

  4. Vrabac na 6.5

    Ja ga sve izbegavam al on od KRK redovno lagano prelazi granicu. Još mu ovi sad smanjili, ne znam što, na prošle dve je bio 7.5

  5. I ja sam ga hvatao par puta al na 6,5 bukvalno u prvoj cetvrtini je jednom izasao na ostalim do poluvremena

    Ja razmisljam ovako:
    Portland ki1
    Monako winer 1
    Lajpcig winer 1
    Sevilja winer 1
    Na jedno deset soma

    Al sad sam se zamislio jbg monako i sevilja igraju ls u utorak/sredu da ne odmaraju neke igrace majku im jebem pa da me upropaste

  6. E mlatoni on je jednu 0 valjda pa sjebao prosek ako sam ja to ispratio

  7. и ја чекам монако и севиљу да видим поставе, па ако буде добро чисти кечеви, и уз то гг на дортмунд.

  8. Imao je 0 protiv Cedevite al to je bilo pre nego što su se svi potrovali, od tad 11 12 14. Zato mi nije jasno što smanjuju

  9. Mozda se vraca neko pa ce izgubiti minuta malo? Lupetam, da napomenem.

  10. monako 1 i 3 +.
    everton iz x

  11. Vratili se Marinković i Ratkovica prošlu, al opet to nije uticalo na njegov učinak. Ne znam kakvo je stanje sa Robinsonom i Gordonom, probaću da nađem

  12. Portland na vecu uplatu mozda bolje vezati sa necim sutra jbg ima real ima fejenord ima seltik

  13. Je l wash ima crvenu tackicu ili por? Meni bas mogu oba tima da pobede tu, daleko od sigurnog mi je to

  14. Nek mi neko da u pvt kako gledate te tackice kurce

  15. U pinu vrabac 8,5 xd gruvaj ti to mlatoni dok ne sjebu

  16. I to 1,8 na plus

  17. Koja je najbolja aplikacija za android za praćenje rezultata?

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.