Кладионица

  1. i sto se mucim ko isus jebeni da ostvarim neki profit

  2. Gingam 1
    Sevilja 1
    Njukasl 1
    Partizan H2 -4.5

  3. Vec vidim kako nas jebe sevilja sve u dupe

  4. Pao si na Lajpcigu ne mora da gledam dalje

  5. haha jbg nadam se da neće, ja sam više bio skeptičan prema monaku, zato sam uzeo sevilju, jbg nesto moram :D

  6. A i skocila je kvota na sevilju pu. Kapiram da je sevilja bolja od ovih i ako bude odmarala neke igrace, za monako vec nisam siguran pa sam ih preskocio.

    San antonio ovde je ono sto se zove jebo te pas u dupe sto ih stavljas ali kad sam pogledao na listu i video da iz gsw nema nikoga u ponudi strelaca morao sam igrati na sas pa nek padnem jbg

    Edit: to uraczaganje ista filozofija zato i mislim da cemo se probuditi sa bolom u supku

    Edit2: ok bombas

  7. Koja ti je kvota ovo coa?

  8. Doslo ono sto je onaj lik za srpsku ligu dao sindjelic ne pada u prvom gol je l ispratio ko jeste kurac

  9. Pa ja trazio jutros al nema boga da se nadje kad je zatrpano sve

  10. Hahahah i tuhel čak :D
    Mislim da je 8.5, sad ću ti reći tačno

  11. Mora smislimo nesto da se tako neki tipovi izdvajaju negde ovo nema smisla

  12. Tema na kojoj samo idu tipovi sa objasnjenjem odakle kako ili analizom, a ovde komentarisemo

  13. Pa bolja nego moja...

    Ono za vrabca/vrapca: gordon nije otisao ali se vracaju novica i hecer. A vratili se na proslom marinkovic, koprivica i ratkovica(doduse to mlata zna vec vrv)

  14. Hahahaha Tuhel ce morati mnogo da rotira!

    Citirajte kad okacite nesto ili ono zlatnim nesto da se izdvaja samo jer mnogo govana ima stvarno, a od svega sam razmisljao samo sindjelic da odigram haha

  15. To. Ili da otvorimo skroz novu temu bacimo na prvu stranu svako po post pa ga editujemo sa tipovima i taman vidimo kome kako ide a u nastavku teme nek se rokaju diskusije sprdnje i prozivanje coe za boston rndjavi

  16. A sjebao nas i dalas, jebi se sad lepo xd

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.