Кладионица

  1. A sto se tice nase druge lige samo se zapitajte zasto ih 80 posto kladionica uopste nema u ponudi

  2. Koliko sati spavate nocu? Imam utisak da max dva. Pogotovo Arming i ps.

  3. Ne spavam ni toliko, bebu malu imam pa spavam kad ona spava

  4. I dosta sam kod kuce pa onda visim ovde i kladim se po ceo dan

  5. Cale, nece umreti za mesec-dva

  6. Extra. Moj cale ne ume ni posao da naplati a kamoli da vodi i organizuje nesto.

  7. kolko mrzim kad sjebem sve pare sa računa i onda cele nedelje glodjem kurac

  8. Zašto tako pričaš o svom tati?

    Mora da postoji neka situacija kad nije naplatio posao pa sad zato kažeš tako, jesam li u pravu papet? Ja mislim da jesam.

  9. Papet instalirao sistem caletovom prijatelju i nikad pare nije video pa je kivan na oca svog

  10. Real, barsa, napoli i liverpul. Kvota 2. Duplanje lagano.

  11. Ja se sa mojim popičkarao ima mesec i po, ma ni pogled a kamoli reč (dobro takvi smo u 2/3 svake godine) ali sam se prejebao kad me je nudio da idem da prevedem kola na mene i registrujem, mrzelo me, koji će to meni kurac da se cimam bespotrebno dva dana, i tako isteče registracija za moj auto krajem februara i sad me jebe kao ovna, neće da ga registruje bar do kraja marta kako čujem, a ja sam od svojih para sad ne mogu jer se vodi na njega, i sad sam kao bogalj. Šetam gradom kao stevčo bohore počuj moj vapaj. Jedinu utehu sam nalazio u kocki, i sad kad me portland namaza govnima po glavi neću više da diram sigurno nekoliko dana, i eto ne znam šta će biti sad s mojim životom.

    Pa ti papete vidi sad da tvoj tata ipak nije toliko loš, jebeš pare koje nije naplatio, samo zdravlje ti je bitno, prijatelju, i fibonači.

  12. jel ide neko do mocarta jebenog u narednih sat-dva da mi uplati soma na račun, vraćam sutra, kiša neka odvratna pada kod mene, ne izlazi mi se iz sobe jebene

  13. ili da mi odigra jedan tiket za 200din, čisto da pratim nešto, ne mogu tresem se ovako kad nemam tiket pored sebe

  14. Pa ne kazem da je los. Za privatan posao je duduk samo, ovako ostalo manje vise je korektno xd

  15. Tako i ja somi igram fibonacija povracaju mi se govna od kladionice i analiziranja pa kao dignem pare i hladjenje. Ne ostavim ni dinara na racunu bas zbog toga al ne prodje ni tri dana ja vamec zovem tu u seosku kladzu da singliram nesto da pratim xd

  16. a uvek ostavim soma za nedelju, ali me juče iznervirao st.galen jebeni i onda sve što mi ostalo ispucam na nba od bijesa

  17. ma duvajte mi kurac ne treba mi ništa od vas

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.