Кладионица

  1. Necu ici do kladze. Nisam ni bezaniju odigrao sto je zajeb izgleda al i bolje mozda, da sam prosao gruvao bih dalje.

  2. Ovo smo mi braco sa ove teme! Neki zele novac, neki zele slavu, neki lagodan zivot. Ali mi, mi zelimo jebeno sve!
    https://youtu.be/aWhVKuWTBEo

  3. Shomy posalji detalje na pp

  4. ја не могу да анализирам ништа већ месецима колико сам прегорео, само неке ствари које пратим и које ме занимају па се ту удубим, а њих је врло мало..... тачније само партизан хаха

    све на дивљака и пуку срећу и неке кладионичарске аксиоме

  5. ma evo idem do grada, ne trebate mi, ništa mi od vas ne treba

  6. zelimo sve i odmah!!1

  7. Isto laki jedino sto ja zvezdu pa onda znam kad ce lazic da prebaci a kuzmic da fejluje osim.ako djenki ne poniste cist kos pa ostanem bez 3 glave. Toliko mi je muka od kladjenja da ne mogu ni to da igram sada

  8. a meni mala kvota bila 1,8 plus dok sam dosao do kladze pala na 1,7 a spreman sam samo soma da rizikujem pa sam vezao i ovu drugu kec dinamo vranje jebeno i tu ima neki info kao, juce bila kvota fazon preko 2 danas 1,6 vec vidim kako me to jebe hah ali neka pojebe pa odo na hladjenje

  9. kapiram da ce dobiti lion.jos i golovi.imaju dva kola manje od marselja,pa kapiram da im je sada idealna prilika da pobegnu i da osiguraju mesto u ligi evrope.1:1 prvo, 2-3:1 kraj.mislim,ukoliko cemo biti bas egzaktni.nisam siguran u kom minutu ce biti gol.
    elem,1 i 3+.

  10. evo ga gubi vranje jebeno joj zivoteeeeee
    mada pricali su ide 2-1 mogu samo da se nadam jebeno, juce 2 prelaza dosla tu sramna

  11. Hahahahah sanitarni nas jebe krsta mi

  12. ajde prestanite da pišete jebeno HLADJENJE
    nikada se nećemo ohladiti, jel ste svesni jebeno

  13. Za tebe ne znam ali ja hocu

  14. mi zelimo jebeno sve

    e to je to

    slusajte ovo juce odem kod dede na selo bio lep dan i izadjemo da sedimo ispod neke vinove loze napolju, i kaze mi on: nemoj deko da ti ga nabije majci u picku lyon

  15. hoćeš brate, ko što se hladiš dve godine fazon xd

  16. pa ne bih se ja hladio nikada naravno ali nemam para vise

  17. 17',33', 64', 79', evantualno 89'. :D

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.