Кладионица

  1. Jesam kačio, ali se ne sećam s koje je utakmice.

  2. Ima li dobitaka napaćena braćo?

  3. Osim steca niko da ja znam. Stec je zaboravio izgleda na moj pozitivni baksuzluk da kad za nesto kenjam da nece doci da ono dodje xd

    Ja se nisam ni kladio juce ceo dan, dosta je hladjenja, danas zatezemo zvezdu i to na slepo:

    Zvezda h1
    Dangubic +
    Kuzmic +
    Lazic -
    Simon +
    Volters -

  4. E nikolas ko ti je na avataru?

  5. Ima li dobitaka napaćena braćo?

    Kako nema brt samo rokamo kladionice pljackamo :(

    http://i.imgur.com/e7hwST5.jpg

  6. koliko sam se ja napio sinoc da sam izgresio sve sto sam hteo da igram, na kraju prosao jedan skroz slucajno uplaceni tiket dovoljno za

    https://www.youtube.com/watch?v=Pav2f4b-1ZE

    of gambling

  7. https://mobile.facebook.com/photo.php?fbid=10212181496995343&id=1314170090&set=a.2952029722502.151311.1314170090&source=48&ref=bookmarks
    Dal od ovog može da bude leba? Imate šurnajes grupi, otvori se grupa "Piramidalnom prevarom za procvat Srbije", izreklamira i objasni postupak, kapiram da bi bilo 750k hipstera koji bi ispratili sa tiketom a samim tim i garantovali glas a to je 55% glasača.

  8. Posle dva dana ima kvota da padne na 23,7

  9. Jel ukusan sendvič botino, a, a?

  10. to ima fazon u australiji kad je taj neki sindikat udruzenje sta vec koje pika lutriju valjda video da je dzekpot dostigao toliku cifru da se isplati da pokriju svaku mogucu kombinaciju i to su i odradili e sad ne znam za detalje i kolika je razlika bila ali san mi je da uradim tako nesto

    ovo gore je nemoguce, na stranu sve gluposti, kladionica po uplatama koriguje kvote i uvek je zasticena

  11. Da brt ali ako se napravi zavera tipa svi ljudi sa grupe zakažu uplatu u isto vreme sat dva razmaka nemam pojma samo da ima neki trip da ojadimo kladionice

  12. hhaah gledaj govana majko moja...gledaj ova govna sto pisu ispod genijalan plan genijalan plan itd...e molim te da zatvorimo kladionicu, da uplatimo bolnicama i skolama uh kakav genijalan plan kako smo samo vispreni i domisljati pa sa nasom visprenoscu mi cemo da nadmudrimo protiv ovog loseg sistema koji propagira lose vrednosti..

  13. Brate zašto :) zamisli svi udarimo tiket i zamolimo prijatelje da glasaju da osvojimo. Naravno oni će isto da uplate, jer sto samo mi da zaradimo pa jedno vidi drugome.....

    Istok Pavlovic evo ideja za viral

  14. Na stranu što bi ovo bila do jaja fora, ja sam ubeđen da ovoj ribi što je okačila post deluje sasvim izvodljivo naplatiti srpskim kladionicama četrdeset milijardi evra i te pare uložiti u škole, bolnice i penzije

  15. Znam lika Fleksa mu nadimak koji je pre par godina u subotu ujutro zvao sve žive kladionice i zakazivao maksimalnu uplatu (tražio i pojačano obezbeđenje objekta) na seltik - aberdin ki2. I ovi se uprpe obore kvotu na ki2 sa 7 na 3,50, a seltik dignu na 2.00 i lik zategne maksimalnu uplatu na seltik. Al jbg umro lik jer je je aberdin u 35min vodio 1-3, dobio posle seltik 4-3, 5-3 ne sećam se al' njemu to ništa nije značilo jer je bio mrtav. Pare su posle otišle u humanitarne svrhe pa je Sergej Trifunović imao plave noći u statenu i mleko od koksa bolje bi ti bilo sa mnom al ti nemaš ukusa

  16. tako ce mene jednog dana da okine do budem pisao ovde post neki tipa mamu vam jebem pa dokle vise

  17. ja sam jednom prisustvovao kad je jednog ciganina udarilo na ruletu pokocila mu se vilica dal je pareza sta li je

  18. Pareza sto posto

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.