Кладионица

  1. Rade Karika je imao moždani kad je Lion primio gol od gola do gola u 94 minutu pre par godina on čekao X i dan danas ide na štakama

  2. hahahah kakvi postovi sve ti jebem

  3. Maxbet
    Olimpijakos 2-2
    Strouberi 11.5 +
    Moerman 8.5 +
    Savovic 10.5 +

  4. Kad neko bude u mogucnostima nek ostavi link da pratim darusafaka besiktas, ne strim nego igrace

  5. Ja Turke pratim preko telefona, ima android aplikacija Basketbol Ligi. Jedino što je sve na turskom haha. Kad se otvori aplikacija izabereš iz onog menija sa strane Canli maçlar, tu izabereš utakmicu i na KADRO tabu imaš učinke

  6. Ahahhaha preko igru

  7. Bosko Simic
    E nikolas ko ti je na avataru?

    Kešelj

  8. Au kako ga nisam prepoznao

  9. Kako nema zizica majku mu jebem igrao sam njega plus i stimca minus jer sam kapirao da ce ga urnisati zizic

  10. Samo da ga ne uvede pederski u drugom da me pojebe

  11. Zizic je na tribini, gleda sa bratom utakmicu

  12. Bogat momak skoro kao radjard

  13. Do jaja volim kvotu 1 xd

    Evo ga strouberi sa trojkom miran si za poluvreme makar sa njim prebacio je pola granice. Kad bi dao jos makar dva to bi bila bombonica. I moerman presao pola da oce obojica po kosic pu pu pu

  14. lacio torino golovi.torino dobar napad,suplja odbrana.

  15. Istera ga strouberi

  16. O jbt sta je ovo nema golova ko kurca na tv1000 :DDDD

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.