Кладионица

  1. kad se igra online ako padnes na kvotu 500, koliki povracaj novca imas

  2. x50, aali treba da ti kvota pogodjenih parova bude preko 500, ne tiketa

  3. Isti uslovi kao kad igraš "normalno" u kladionici, zavisi od pogođene kvote (bez te omašene), čini mi se da je iznad 29 - povraćaj, iznad 59 -dupli ulog, iznad 99 - x5 itd.

  4. 8x4,4x4.7x3.05=504,5 xD

  5. mislim nece doci nego me zanima, jer izgleda da sam blizi pogotku kad nalupam za 50 dinara nego kad sednem i razmislim i uzmem u obzir jedno 10 faktora

  6. Ahaha ajde teraj se u kurac

  7. :D

    Samo cu reci da sam pogodio

    Olborg : Midtjiland
    1:1 0:0 pdgk 1-X

    edit

    http://i.imgur.com/NkVh0wK.jpg

    l0l

  8. Srusio me bjelica imbecil za 56k minus to sto je na zizica kvota 1

  9. какве су вам прогнозе за данашње мечеве лиге шанпијуна?

  10. kapiram da ce biti golova na lester sevilja.neka gg kombinacija.tipa 2:1 za lester,pa produzeci.

  11. ја сам прво мислио храбро да крнем двојку на севиљу, али кад сам боље размислио коначног исхода што се тиче ту су ми све три опције подједнако реалне. свиђа ми се предлог за голове, гг може реално да дође

  12. meni deluje da sevilja nece srljati mnogo.nisu oni ekipa koja mnogo rizikuje.mislim da ce se vise braniti,pa iz kontre.ukoliko lester povede(vrlo moguce),onda krece total soker.

  13. Севиља ГГ и искомбиновати га са 1х или х2 да се повећа квота. Ео нека буде х2&gg (2,10) јер све нешто мислим да ће бити неки икс (а пре двојка него кец, ако се разумемо).

    Јувентус кец, иако им не "запиње" толико. Јачи су од Порта на свим позицијама. Можда Порто и спакује један гол, у том случају 1&2-4.

    Монако 1х&gg (2,20), по мом мишљењу одлична квота. Хтео сам навијачки овде и 1&2+, 1&gg, пролаз Монако, али и овое ок.

    Левер ће да умуља један, t21+ (1,50), t21-3 (1,55) чисто мало још да се појача. Такође, 1x&gg или t12+&gg.

  14. Pod znakom pitanja je Falkao, ako on ne igra jebali su ježa. Inace sam mislio da stavim lester 1 i monako 1, kvota je oko 8.

  15. Ма играће Тигар макар и са једном шапом.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.