Кладионица

  1. e brate moj, ti i ja smo ljudi koji ce da ciste ovaj djakuzi posle kad isprosipaju sampanjac i ispisaju se u njega

  2. Armine, ovaj i liči na tebe

  3. Ja ne znam sto jedem govna, ja kao da necu da prodjem... Lepo sam prvo rekao samo dva keca veceras pa koliko bude. Pa sam promenio u 1X&0-3 obe kao to mi je sigurno. Pa sam dodao fulam da povecam kvotu e onda sam promenip juve jer reko mozda se porto totalno otvori u drugom.
    http://i.imgur.com/8En8i7A.jpg
    Mada mi je vise pun kurac i penala i crvenih kartona svira ga majmun u 42 da nije bilo tog penala bilo bi prvo 0:0 i lagan prolaz u drugom. A i ovako su imali sansi, kasiljas vadi loptu iz gola, porto dva puta 1na1 sa bufonom, iguain, dibala....kad nece ono nece mamu mu jebem

  4. Mislim na tebe sa tvog avatara, ne ovako na tebe jer si plav

  5. Hahahha evo pade i fulam u 94-om loooool kako bih izgoreo sada to nije zdravo

  6. A znao sam i da lester prolazi ali sam mislio sa 1:0, mnogo bi se uefa kockala da bude 4 spanska a mozda nijedan engleski u 1/4 finalu. Drugi tiket mi bio obe ls x-1 taj pade odmah jbg

  7. ne znam sta se desavalo na juveu,al kapiram da je posle gola zavladalo mrtvilo.video sam samo odbranu pereire za crveni.skoro ko bartez 98.

  8. Ma jok, u prvih 5min drugog je kasiljas vadio loptu a pola presla gol liniju i neki imbecil iz porta izasao 1na1 sa bufonom i promasi slepac. Vec tad sam to mogao proci

  9. I jos 3-4 odlicne sanse na utakmici bile

  10. а јебем ти мајку насри глупу и севиљи, добију поклон пенал и не могу да забију, пре тога стисли их, круже око шеснаестерца 5 минута и неки лестеровац испровоцира глупог насрија лик без везе добије други жути, шта ће касније с играчем мање и добију пенал овај магарац шутне ко да није јео два дана

  11. Hahahahahaha Šomi kraljino

  12. Umalo da se udavim na Fibonacija..

  13. Ja tek sad vidim papeta hahahaah

  14. (dajte neki nba da se vadimo majku mu jebem od marine sve nizbrdo)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.