Кладионица

  1. Al navijacu za tebe ozb brate posto sam zadovoljan za danas kako si se izblamirao doncicem i celim onim tiketom sa minusima

  2. Ma zaboravio Željko na izmene, Veseli prvi put izašao u 17. minutu, Judo tek u 19. Šalim se, mislim da se jeste povredio

  3. "he stepped on Heckmann's foot while trying to block a three point attempt.. twisted his ankle on the inside.. we will see.."

  4. A majmun, neću imati šta da jedem do 27.juna fazon, a samo provocira

  5. Izbaci Džejmsa je bo te

  6. Mrš bre

    Ništa, uzdamo se u Nikolasa

  7. http://i.imgur.com/CPATkzF.jpg

    наравно, рендолф дао тројку да ми се посере у уста и ништа до краја, па кад ћу да научим да га заобилазим пичка ми материна више, јесам глуперда јебемти

  8. Mene prošlu oborio za 17 k
    12.5 na 11 stao. Po minuta pred kraj kreće na ulaz i pada pod košem ok

  9. I mene Džejms oborio onom trojkom malo pre jebo sam ga baš, ali izgleda da Nikolasov ide pu pu pu

  10. Man Utd najbudjavija ekipa na svetu što postoji

  11. Jebi nas dzenkinse jebi

  12. далеко било колико је испао глуп сад

  13. Ovaj život je laž jebena

  14. Da li je neko odigrao plus na branka, voltersa, gudurica i blejicu da ga poljubim u dupe sad?

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.