Prijava

Da li više volite plavuše ili brinete?
Zašto?
Da li se plavuše zaista bolje zabavljaju?
Da li su brinete zaista pametnije?

ja palvuše iskreno..., mada što se frizure tiče najvolim kad cura ima ravnu kosu nebitno koje boje
inače mislim da su to gluposti vezano i za plavuše i za brinete...
a možda najbolje volim crnke, jbt ni sam ne znam...

Ovdje je 90% stereotipa, 10% istine.

U tih 10% istine spada činjenica da NEKE plavuše, naročito one što se blajhaju i rade još milion dodatnih intervencija na sebi se "bolje zabavljaju", a uz to naravno ide i malo žešći promiskuitet.

A što se ljepote i sviđanja tiče, kakva god boja kose curi bila, ona može da bude i ljepotica svjetske klase i najveći gabor.

Statistički više sam se puta ozbiljno ložio na brinete, ali to ne mora ništa da znači, pošto sam se i na plavuše, takođe ložio.

A što se inteligencije tiče tu je ravno 0% istine. Dakle, zabavljanje, promiskuitet itd. to možda, ali pamet / glupost, to ne - nečiji način ponašanja i farbanja kose nema veze sa inteligencijom već sa sistemom vrijednosti i vaspitanjem.

Inteligencija ima veze samo sa uspijehom - u bilo kom polju.

Ovdje je 90% stereotipa, 10% istine.

U tih 10% istine spada činjenica da NEKE plavuše, naročito one što se blajhaju i rade još milion dodatnih intervencija na sebi se "bolje zabavljaju", a uz to naravno ide i malo žešći promiskuitet.

A što se ljepote i sviđanja tiče, kakva god boja kose curi bila, ona može da bude i ljepotica svjetske klase i najveći gabor.

Statistički više sam se puta ozbiljno ložio na brinete, ali to ne mora ništa da znači, pošto sam se i na plavuše, takođe ložio.

Upravo ovo što napisa Jovičić, sa tim što sam se ja možda malo više ložio na plavuše.
Nema to nekakve veze u suštini, bitno je da devojci dobro stoji.

A blajhane muškarce bih topom deportovao u Meksiko Siti.

Црно, смеђе, риђе и шта наиђе.

Upravo ovo što napisa Jovičić, sa tim što sam se ja možda malo više ložio na plavuše.
Nema to nekakve veze u suštini, bitno je da devojci dobro stoji.

Potpisujem

Ја сам правила неку статистику код својих другова, скроз различитих интересовања и типова личности и типа 9/10 мушкараца више воли бринете, за било шта.
Кад сам била црвенокоса на пример, углавном су девојке говориле да ми брутално стоји, а мушкарци да сам се зговнала и да се вратим у природну. Наравно, више верујем мушком суду, јер су генерално искренији.
А то што се испоставило да више њих воли бринете је само одраз да су мушкарци проста и једноставна бића, која већином воле класичне ствари.
Бринете им изгледају као обична девојка из краја, док су плавуше, некако, моћније и интересантније.
Наравно, све је ово глупава генерализација и све зависи од девојке до девојке :)
Е да, ја бих волела да мени стоји плаво, ал' мислим да бих личила на Ђељану.

ћелаве

Potpisujem!

Govorit cu iz zenske perspektive, da li mi se vise svidjaju plavusani ili momci s tamnijom kosom. Dakle definitivno momci s tamnijom kosom. Ona kombinacija koja obara s nogu - svijetle oci i tamna kosa. Mada i da su tamnije oci, apsolutno ne smeta.
Ne gledam puno vanstinju, ali ovo je ako trebam birati.

Sto se tice zenskog dijela plavusa i brineta. To je sve glupost. Nije istina da se plavuse vise zabavljaju, kao sto nije istina da su brinete pametnije. Al' ajde, vicevi o plavusama se nikada nece iskorijeniti.

blla plava
sad sam braon.
i da vam kazem isto je. Niko mi nije nikad u kosu gledao. Svi u sise.

Ja volim kad oće da sišu.

i da vam kazem isto je. Niko mi nije nikad u kosu gledao. Svi u sise.

I, šta su videli?

crvenokose devojke su najlepše :)
reče plavuša

Eva Ras u "Porodičnom blagu", grrrrrr.

Lemajo, znala sam da si ljubomorna na mene. pa zar i tema? :)))
Evo, ja glasam za plavuse, da vidis kako sam bez predrasuda. :P

Hahahaha belkčugo, pogrešna tema hahahaha :D