Prijava

Da li postoji neka reč koju ste prvi put ovde čuli, pa vam je ušla u rečnik?
Za mene je to zgutati, verovatno ih ima još, ali ne mogu da se setim...

Hahaha ispašće mi plombe :) Ja žikina šarenica i moram da priznam da je u početku vukajlija uticala na moje češće pominjanje Ruške Jakić u kontekstu karakondžule :)

Sipaj k'o u nerotkinju. Ne može partija basketa da mi prođe bez ovog.

Koji si Arsen Venger dezurnim pedofilima u drustvu, ili matorcima kada me startuju, jednog sam ostavila bez teksta dobrih par minuta. :)
Ide k'o antibiotik redovno na autobuskoj stanici kada se jebem s Marfijevim zakonom.
Mojne si Svetlana Bojković jedna od mojih omiljenih defki sa sajta
Imala si više šansi nego Pantelić kad kod neko po stoti put sjebe nesto.

Sto si posejo to ces i poznjeti to sam pokupio ovde i od tad ga koristim u svakoj prilici.

Mrčo! Mrzi me da linkujem ali svi znaju mrča. Nisam toliko izraze pokupio, više delove definicija koje mi se sviđaju. Neka Burzumova poređenja, na primer.

Neka Burzumova poređenja, na primer.

Ја замолио недавно њега да ми дозволи да направим тему и да извучем сва његова поређења, не да човек, каже неће да се саморекламира. .)

Испаде ти слово - кад некоме излети пљувачка док прича.
Управо сам тражио ту дефиницију и не могу да је нађем. Покушао сам са: Испаде, Паде, Испало, Пало, Побеже, Побегло ти... и нема је.

Neka Burzumova poređenja,

Заборавих на то.

"Ко неготински гастарбајтер румунску курву". Колико је генијално, толико је разумљиво и сликовито.

Ja "lol" i "trol". Samo ne znam što me svi čudno gledaju dok izgovaram neku od tih riječi. Ima i ćoravih, pa sve prstom pokazuju iza mene, a tamo nikoga.

Ja sam počeo da koristim 'taj rad'.

Рецимо, "одјеби у скоковима", "убио си веверицу у мени" и омиљено "отпишај".