Moram nekom da se izjadam :((

  1. Manijače, mani se ti nje, koliko god da je dobra, imaš sigurno i drugih opcija. :) Nemoguće je da u toj tvojoj mahali nema nijedna toliko dobra riba k'o što je ta. A i kad bi to odradio, sigurno bi te hvatala s vremena na vreme neka paranoja kako bi neko mogao da sazna itd. Koj' će ti to kurac. A i što kažeš, pitanje je da li bi ta htela.

  2. ali ako mi daaaaa...i ne sazna se za to, lele!

    Хлороформ ололо

  3. Манијаче, и сам сам у сличној ситуацији, и откривање намера би 99 % завршило фијаском, поготову што је удата и има дете...

  4. toti žemka. fejl u startu.
    nemam muda za takav rizik,a doduše, nisam ni taj tip čoveka kadar za tako nešto, mislim na moral i slično konkretno.

  5. 1. ne, nije ispravno, a ni pametno, a i koj će ti komplikacije.
    2. zamisli da si ti na putu, a tvoju ženu vreba neki lik.
    3. zamisli da se vratiš sa puta i saznaš da ti ženu vrebao i eventualno jeb'o neki lik.
    4. zamisli zvezde.

  6. sve što mi je preostalo je da zamišljam izgleda....

  7. toti žemka. fejl u startu.
    nemam muda za takav rizik,a doduše, nisam ni taj tip čoveka kadar za tako nešto, mislim na moral i slično konkretno.

    Све исто, осим што је у мојој ситуацији без дечка већ 5 месеци и подобрано загорела, ал стандард јебига.

  8. Slomio sam desnu šaku danas jebem ti led. pišem post od 8.

  9. Gde si našao led u ovo doba godine?

  10. psovanje leda je uobičajena psovka kod nas, a košćura je pukla u viteškoj borbi na brvnu.

  11. Ma znam,, malo se zezam da ti olakšam. Šta si radio, igrao se ili se stvarno tukao?

  12. nije tuča, ali to je za onu da se pohvalim hhee

  13. Nači, gledaju se gladijatori :)

  14. Moram da učim usranu matematiku. A umjesto da učim ja se jadam , e po sred kurca.

  15. Ovi s televizije baš pomažu mom režimu dijete - čim sednem da jedem krene reklama za Pedigre hranu za pse i Oskarova čvrsta kaka... jebala ih kaka...

  16. Čoveče da ti znaš kakva je ona hrana za kerove, pustio bi da ti izraste rep i krzno lolo

  17. Znam kakva je ta hrana, nego me preseku svaki put sa onom kakom i klinkom koja skuplja istu lopaticom... inače, nevezano s temom, devedesetih su likovi iz SU kupovali VAU hranu u Mađarskoj, mleli, dodavali so, pakovali kao Vegetu i prodavali na pijaci - ista boja, isti sastav i plus ima mesa :)

  18. Аааааа, зато да каже хвала... Па јеси у праву, врх дефка изађе на конто ове приче.

  19. totalno, oraspoložio me iz cuga :)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.