Moram nekom da se izjadam :((

  1. Ne mogu da učim, a moram :-/ kuku meniiiiii

  2. Ne znam šta mi je gore, kad sanjam ružne ili lijepe snove.
    Kad sanjam nešto gadno, napatim se, to stoji, al kad se probudim osjećam se jako sretno jer je to ipak bio samo san.
    Al kad sanjam nešto prelijepo pa se probudim jako dugo budem jako tužna.
    Eto npr. sinoć sam sanjala da sam u Barseloni, lijepo vrijeme, ono nije vruće, nego taman, i sve tako divno, ja kao sa drugom jednim iz osnovne hodam po gradu, sve prelijepo, šareno, mirišljavo, kokteli, pizdarije, mandarije i onda se probudim u Žarkovu, u svojoj sobi 2 sa 2, u svojoj gadnoj studentskoj gajbi. Vani kiša, hladno...
    Sva sam nikakva od kako sam progledala :DDDD

  3. Jutros sam izgleda koristio ćaletovu četkicu za zube....tek malopre sam to provalio,brrrrrr.

  4. i onda se probudim u Žarkovu

    Znaš zašto ne pada sneg u Žarkovu? :D Inače, probaj da zamisliš šta bi bilo da si u nekoj Ugandi ili u Sibiru, pa će ti biti bolje. Jes' da je malo (više) patetično, ali obično upali. :) Ili da si neki Gabor Kiš sa jedno 500.000 bubuljica i 100 kila. :D

  5. Ne mogu da prestanem da slušam Dubiozu već danima. Postajem nenormalna.

  6. Смарачи. Прво певају на неком неразумном језику, па енглеском, па српском... И помислио би човек да је Босна негде код Сомалије, колико кукају да немају паре. :)
    Ал имају и нек добре, нећу да грешим душу :)

  7. Смарачи. Прво певају на неком неразумном језику, па енглеском, па српском... И помислио би човек да је Босна негде код Сомалије, колико кукају да немају паре.

    Muki, muki, uvalim ti tuki, ovo si dobro rekao + 'ljada

  8. Murinjo, jes' ti izbosne?

  9. Јесам, што? :) Оћеш да ме упознаш или да ме нађеш негде, да ме бијеш? :)

  10. Ma jok, nego,

    колико кукају да немају паре.

    me ovaj dio rečenice začudio, jer, ako je nešto realno, to je njihovo opisivanje političkog stanja u BiH. Prepoznajem se u skoro svakom dijelu svake pjesme, pa me zanima u kom to dijelu BiH ti živiš, i kakvo je tamo stanje? :D

  11. Pa 'de god da živi u Srbiji, najoptimalnije može da bude da je njemu do jaja a da je ostalima, kao i u celoj državi, katastrofa. Evo ti Vidro jednu u njihovom stilu, da se opet prepoznamo. :D Jes' da refren ima malo (više) seljački prizvuk, ali i to je u tradiciji ovog naroda. :)
    http://www.youtube.com/watch?v=fOg7mj1_-sk
    A Dubiozu inače gotivim pošto ja mogu gotovo sve da svarim osim Granda. :)

  12. Цирих! Стање је одлично :)

  13. Mhmmm.. Sve mi je jasno. Vjerovatno bih i ja tako govorila da živim negdje vani. Doduše, jedini cilj u životu mi i jeste da odem odavdje, vjerovatno zato i kukam toliko. Sve u svemu, nemoj da govoriš protiv Dubioze, sram te bilo, ljudi su samo realni. :D

  14. Кад си сиромашна. Дубиоза пева за сиромашне, а носи дукс од 50 евра. :))

  15. Већ стопедесетседми пут сам се зајебао тако што дефинишем нешто што постоји, али под мало другачијим насловом! Како пиздим због тога, морам 234 пута да обрнем 3 речи.... :/

  16. Murinjo, svi u Bosni su siromašni, naspram ostatka svijeta. :D
    Ja se i obrazujem da bih pobjegla od ovakve države, sistema rada i ostalih sranja. A oni su se fino snašli, nikad i ne nastupaju ovdje. :D

  17. Gde bre ne nastupaju? :) Koliko ja znam, ti si ovde kod nas (u suštini malčice bolja verzija od Bosne, ali kad malo bolje razmisliš i gora jer su u Bosni, bar koliko ja znam, generalno gledano bolji ljudi, pogotovu u RS), a oni su bili kod nas de 'oćeš. :) Muri, otkud ti u Cirihu? :)

  18. Evo, sad gledam spisak njihovih nastupa, u prethodnih pola godine (kao i u narednih par mjeseci), mogu se na prste nabrojati njihovi nastupi u BiH i Srbiji. Šmrc. :(
    Odoh u Poljsku da ih gledam.

  19. Ostao sam bez suza. Veštačkih suza. Svako ko nosi sočiva zna kako je nelagodno kada ne možeš da ovlažiš oči. Beonjače su mi postale crvenjače, kapci škripe dok pokušavam da trepnem; naglasak na "pokušavam" jer se akcija treptanja završi na pola oka i onda moram prstima da vratim kapak skroz gore. Razvio sam spajalicu i gurnuo je ispod kapka da bih pokupio svu prašinu koja se nakupila iz okolnog vazduha, pa sam pri tome malko probušio desno oko. Sada mi curi krv iz tog oka i bojim se da ću da se onesvestim.

    Šalim se, ali zaista mi trebaju veštačke suze.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.