Moram nekom da se izjadam :((

  1. Ahahahahahahahahaha, stavi u rernu a pre toga je uključi. :)

  2. Bemtilebac prolazi mi luk, volim proleće zbog što mogu da pravim kajganu s mladim krompirom i lukom dok mi se ne ogadi.

    http://www.dodaj.rs/f/1H/tA/1bWo7w9B/img2012051210560411.jpg

  3. Crno, staviš pirinač i vodu u odnosu 1:3 (j doza piriniča, 3 vode) i smanjiš plotnu na tiho - kad ispari voda pirinač je kuvan - bez mešanja, tako Kinezi kuvaju...

  4. Crno, staviš pirinač i vodu u odnosu 1:3 (j doza piriniča, 3 vode) i smanjiš plotnu na tiho - kad ispari voda pirinač je kuvan - bez mešanja, tako Kinezi kuvaju...

    Hvala Bruse na trudu, ali ja evo već jedem drugi tanjur sutlijaša (ono s mlekom, kod nas tako zovu).
    A znam i pilav da napravim, moje omiljeno jelo.

    PEDERI STOP. DOMAĆICE STOP.

  5. sutlijaš i ja volim, a pirinač jedem ko da sam u Kini rođen...

  6. sutlijaš i ja volim

    Stariji si čovek, ali ipak je zanimljivo.

    http://vukajlija.com/i-ja-aj-se-jebemo/244347

  7. Dobra fora, ali moram da odbijem ponudu :)

  8. Ko o čemu, Bruce o hrani. :)
    Uuuu sutlijaš! Eto mi ideja za nešto slatko. :) Fala ljudovi. :)

  9. Vučice, u mojim godinama malo je zadovoljstava koja mogu da se mere sa dobrom klopom. Ima ih, ali malo :)

  10. Dobro, bar ti život nije postao dosadan. :) Mislim, imaš jednu od zanimacija koje su ti preostale. :)

  11. Napisao sam definiciju za bebe, ali ne znam da li da je objavim. "Stari ljudi" će spram nje izgledati kao crkva. Ne daj bože da nekim nemogućim čudom završi kao odabrana. Mogao bih odmah da se selim iz zemlje.
    Šta da radim?

  12. Napiši po jednu i za decu, tinejdžere, mlađe ljude i sredovečne. Onda niko neće moći da te optuži za diskriminaciju, dupli čoveče.

  13. Ја бих волела да видим то, више због коментара, него дефке.

  14. Napiši po jednu i za decu, tinejdžere, mlađe ljude i sredovečne.

    Već postoji za sredovečne ljude.
    Imam i za ljude na samrti.

  15. Živim sa jebenim psihopatama koji su stavili REŠETKE (da, dobro ste videli, rešetke) na male prozore od kuhinje i kupatila! Ali dobro, kapiram ja to, ima nas raznih i ludih u tri pičke materine. Stravično je to što me je ćale cimao da stojim pored njega jebena 2 i po sata i da mu dodajem kojekakva sranja pošto je on tu rešetku prvo čistio od prašine a onda prefarbao. Sad čekam da se ova druga rešetka osuši pa da možemo obe da vratimo i da se onda lepo k'o čovek samoubijem motornom testerom. Ali pre toga ću da popijem jedno vops. Jedina svetla tačka u celoj ovoj pizdariji. U stvari ne, nije, to isto pivo mi stoji od slave (sv. Jovan). Doduše, cepio sam 2 komada pre koji dan i teoretski mogu da budu popijeni.

  16. Bič pliz, ja sam četiri godine gledao rešetke svakog dana dok sam išao u srednju školu. Pa šta mi fali?

  17. Pa šta mi fali?

    A ko to može znati u ova jebena vremena, bitno da dobro pišeš.

  18. Bič pliz, ja sam četiri godine gledao rešetke svakog dana dok sam išao u srednju školu. Pa šta mi fali?

    Jesi brate, ali verujem da nisu bile postavljene bez ikakvog razloga odnosno zbog nečijeg teškog stepena paranoje. Pu, jebem ti ziljavo pivo, nije ni za kurac.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.