Moram nekom da se izjadam :((

  1. Од јутрос ме пече курац док пишам :/

  2. Da nisi jebo neke Rumunke?
    Namazi rakijom.

  3. Од јутрос ме пече курац док пишам :/

    PATIŠPANJ! Imam i ja kurac. Doduše, nevelik ali kurac.

  4. Јок вала.

    Да није камен? Ракијом? Јел ме зајебаваш? :Д

  5. Provjereno. Moj đed je mazo kurac rakijom poslije proboja Sremskog fronta.

  6. JEBENU IGLU! JEBENU IGLU SU OSTAVILI U MENI!
    Jebala ih kineska igla u pičku jako.
    Dobro, ne cijelu, al je ostao komadić oko koga se stvorio tromb pa ko da nisam dovoljno sjeckana u zadnja 4 mjeseca, iskasapiše me i danas. PU! Ako ikad više budem primala infuziju u venu neće ići. Ima da je popijem.

  7. Banovan sam na 4chanu. :<

  8. A otkud znam. Jeb'o sam im materi. Videcu sutra.

  9. Ostao sam bez jednog Fejsbuk prijatelja.

  10. Pada kiša i hladno je kao u jesen devedeseteeeeeeeeeeeee.....

  11. Неко ми упао на мејл. Ја мислила зајебавају људи за "хаковање", ко је довољно докон да се бави таквим глупостима (на небитним људима), па нисам веровала, кад оно међутим... Сва срећа па је био за оне шит сајтове, свакакве глупости, па ми није нешто битан...

  12. Pa šta se onda jadaš, šta 'oćeš? :D I meni banuli na onaj mejl koji sam pravio da bih napravio profil za onu Slagalicu i odradili slepci fišing. Marmuni. :)

  13. Па треба ми тај мејл, има добрих глупости тамо. :)

  14. Nisam znao jebote da su Led Zeppelin snimili tako mnogo sranje pjesama, i ajde što su ih snimili al što su ih objavili. Jebale ih pare, daćemo vam pare, samo nemote snimat sranje muziku.

  15. Danas nam je dan državnosti.

  16. Im Šerloče, im, "Danas IM je dan državnosti.".

  17. Nisam znao jebote da su Led Zeppelin snimili tako mnogo sranje pjesama, i ajde što su ih snimili al što su ih objavili.

    Mogao bi o Tome da ćaskaš sa Nikolićem, on je izjavio da je odrastao uz njihovu muziku. Mada pre mogu da zamislim moju babu kako sedi i sluša Cepeline nego Nikolića.

  18. Im Šerloče, im, "Danas IM je dan državnosti.".

    То бре , тако треба да гласи реченица , не знам шта ми је данас.

  19. Pa i ja sam odrastao uz turbofolk, sad, koliko sam ga ja lično slušao to je druga stvar. I mene u preśednike!

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.