Moram nekom da se izjadam :((

  1. кромпиру, имамо исто мишљење. ја бих са њиховом заставом пре брисала дупе него да је носим на телу.

    а сад, да се изјадам мало:
    алергије ме зајебава већ месецима!!!

  2. e ja imam američku zasravu, al onu, južnjačku. 1,5x1 valjda. El sam i ja izdajnik il se to ne računa ko usa?

  3. Манијак, ја мислим да то код нас може да прође сасвим океј. Ја му то крстим к'о нашу четничку. лололо. Нек' ме исправи неко ако грешим.

  4. pa to i ja mislim. kad smo svojevremeno ispraćali ortaka u vojsku u valjevu, nosili smo samo tu zastavu na autu:)

  5. У филму "Лепа села лепо горе" ту заставу носе ови наши.
    http://pds22.egloos.com/pds/201101/11/18/c0037418_4d2b74232aa0c.jpg
    Јеби га, изгледа је то код нас пандан за четничку заставу и четнички покрет.

  6. @22, ћале ми тера буразера да се обрије, а ја све као (по)четничка брадица је до јаја, и сад , наравно, брат слуша мене!! муахахаха
    @YeahBatch, и ти шта бријеш модни хит?? :))))

  7. Istupio sam novi fjuzn kurac palac gilette brijac.

  8. Puna mi soba komaraca. Ubijam ih već sat vremena i samo nadiru. Ne mogu da otvorim prozor opet će da uđu, a vrućina oću dumrem. Dok sam skakao sa kreveta sa namerom da koknem jednog udarim glavom u ivicu u umalo ne poginem, možda sam i potres mozga dobio.

  9. Mora se nesto raditi preko leta.

  10. Sistem studiranja na mom fakultetu mi svakodnevno ide na kurac. Sve mi uzeše, sve naplaćuju. E neće to tako moći...

  11. Odmor mi fali... Kloknuo kao ošamućena kokoš.

  12. Е што волем кад урадим добро испит... Ух.

  13. Mora se nesto raditi preko leta.

    Plas van.

    Sistem studiranja na mom fakultetu mi svakodnevno ide na kurac. Sve mi uzeše, sve naplaćuju. E neće to tako moći...

    Što reče Sava iz Kikinde, e nećemo tako kolege! :D

  14. Neko mi obrisao poster i reakciju koje sam sinocć napravio, i ajde da su uvredljive ili šta ti ja znam, nego su skroz kulturne stvari, čak sam se i nadobijao pluseva i pozitivnih komentara. Glupost. A i nije prvi put da mi neko uklanja sasvim fine definicije i postere, kao da sam uzeo nekoga na zub. Ajde da sam nešto aktivan i dugo na Vukajliji pa da to i uspem, al' ovako. Mora da sam nekom lupio nusmi gde nije trebalo. :)

  15. Усмрђеле ми се папуче ко нездраве!

  16. Ja i moja devojka smo raskinuli pre neki dan.
    No,njena keva mi predaje biologiju,a danas pita za zakljucnu ocenu
    imam osecaj da sam najebao

  17. jesi je jebo? ako nisi onda imaš šanse da prođeš

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.