Moram nekom da se izjadam :((

  1. Au dvico, sjebeks. Sto ne zajmis od nekog, ili pak pricas sa dekanom oko toga? Kapiram da bi se tu nesto dogovorilo...

  2. Брате, позајми од неког. Глупо да ти због неке ситне кинте пропадне година.

  3. pa fora je sto moram da nadjem do sutra u 2, a nema sanse da se srkpim do sutra, a ako ne nadjem do sutra, onda cu morati da nadjem 8000 do sledece nedelje, a jbg, nemam od koga da pozajmim tolike pare. pokusacu da smislim nesto. prso sam jer profesor jedino meni nije hteo da da potpis iako imam samo jedan minus vise od dozvoljenog, ali takodje imam i kurac, i tu se razlikujem od ostalih koleginica. a najace je sto lik ide u penziju ove godine, pa mu je slatko da me sjebe zbog toga. cak je i asisentkinja pokusala da ga ubedi da mi da potpis, on se samo nasmejao i rekao, snadji se...

  4. Ma šta te boli kurac, jebeš to studiranje ako daješ sve u roku....

  5. 22, moraš oštrije to, ako ti je već frka. Ja evo, bez zajebancije, rizikujući šta znam sve i kakve kazne da dobijem, zapretio jednoj profesorki dok sam studirao što nije tela da mi da potpis zbog minusa komada 2 (jes, i po starom sistemu, dok sam ja studiro, su neke profe davale minuse, a neki ne, nit ih boleo kurac dal ideš na njihova predavanja il ne) . Zapretio sam joj da ću joj ubaciti par kašičica šećera u čaj pošto je naručivala iz sudentskog kluba direkt, il kilo u rezervoar (jugo, lolo) ako mi ne da potpis, a bila je dijabetičarka, bog da joj dušu prosti. i dala mi je, potpis mislim. ne, nisam ja, s tim neam ništa, umrela pre godinu dana:)
    EDIT: il treba da metnem možda tužić?

  6. Ma šta te boli kurac, jebeš to studiranje ako daješ sve u roku....

    Tebra, prvu godinu sam upisao sa 23, nije da imam mnogo vremena i prostora za zajebanciju .

    Ma snaci cu se vec nesto, samo sam prso danas jer sam se jebavao danas sa njim vise od sat vremena, dok je koleginici dao potpis a da nije ni pogledao kako se zove.

    @manijak, svaka cast na inicijativi, da sam ja ta profesorka i ocenu bih ti upisao ...iz cega god zelis....nadam se da nece da dodje do toga, mada ako budeo morao da odem, prvo cu njemu da se najebem sve po spisku.

  7. Видео сам Кнеза данас на ади, послао сам му поздраве, на шта је он послао отпоздраве. И после два минута сконтам да сам имао фотоапарат у ранцу и да сам могао да овековечим тај тренутак... Бедак...

  8. Ništa gore od prehlade po ovakvom vremenu, niti mi se šta jede, niti uči, ništa... Razvlačim se po sobi u kojoj je pakao čitav dan...

  9. Uzmi Ferveks Forget mi not vot aj đast sed.

  10. Da znaš da si u pravu, mogla bih...

  11. Видео сам Кнеза данас на ади, послао сам му поздраве, на шта је он послао отпоздраве. И после два минута сконтам да сам имао фотоапарат у ранцу и да сам могао да овековечим тај тренутак... Бедак...

    au brate

  12. Ne, ozbiljno, Ferveks čuda čini, oseti se nepunih 5 minuta posle prve kesice, samo popij čitavu dozu lijeka kako je propisano ili se može desit ka da ništa uradila nisi.

  13. Znam, znam, pila sam pre, deluje, nego sam ga smetnula s uma, dobro me podseti :)

  14. Mrzim vrucine.
    Osecam se poput oznojenog govneta koje si upravo izasrao.
    Nisam ni za sebe ni za ljude.

  15. Opet ispušio. OPAAAAAAAA!

  16. Obrijo sam cetnicku bradu.

  17. izgoreo po ovom suncu,lepota božja.

  18. Ja sam kreten.

    Kreten

  19. Не могу да нађем оно тему где пишемо шта мрзимо, па ћу написати овде, а и пожалити се.
    Јадање инсиписано данашњим даном, јер су пре 13 година Амери престали да гађају.

    Јебено ми се повраћа кад на улици видим девојке мојих година које су у моди, а све су обучене у још јебенијем ЊуЈоркеру као проклети кло(в)нови, све су исте, само у мало другачијим бојама. Све изгледају као лутке из тих излога. А највише ме нервира што је на свим мајицама, панталонама и осталим говнима иштампана америчка застава. Јеб'о те 'лебац крвави, мама и тата су те склањали у гаражу или у подрум да им останеш жива и здрава када су они гађали, а ти данас преко пичке и сиса носиш мајицу са њиховом заставом. Мрш, јебем вас све колективно, и вас и вашу моду.

  20. Cale me je naterao da obrijem brkove...rekao mi je da postoji razlog zasto je on odlucio da ih pusti tek u tridesetoj.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.