Moram nekom da se izjadam :((

  1. Mita97
    Ja i moja devojka smo raskinuli pre neki dan.

    Мислиш: БИВША лололо

  2. nem0
    Pa da,bivsa

    Remac

    Nisam,nadam se da ce to da mi pomogne

  3. Нема помоћи бре, нема. Спреми се ти лепо за август одмах.

  4. Nisam,nadam se da ce to da mi pomogne

    ja mislim da bi bilo bolje da jesi...

  5. Ona to nije mislila...

  6. Mito, lepo priđi i odmah priznaj, kaži: "Nisam jebo, profesorka, nisam ni učio. Daj dvojku, kad je mogla ćerka da mi je da neću ni od tebe odbiti." Iskrenost se uvek isplati.

  7. hahahaahahahaa
    Hvala na savetu,odoh sad u skolu,pozelite mi srecu o/

  8. Dve nedelje ne napišem ništa i paz kad sam znao da će da mi nadođe čim čuh da je gazda smanjio kvotu na jednu dnevno.

  9. Данас ми излети ЛОЛОЛО који ниво нолајфа реците. Реците.

  10. kakvu milfacu navato cimer, auuuu... 74. god.

  11. Eeee dala mi 4 biologicarkaaaaaa
    a od pocetka mi ocene 3 2 3 2 3
    \o/\o/\o/

  12. Eto vidiš da je dobro što ne jebeš, zna Remac šta valja.

  13. da si priznao kako ti ja rekoh dobio bi peticu garant...

  14. Ma i ovo je odlicno,taj izgovor cu u 2. godini da upotrebim

  15. nešto sam sva jadna danas, učim nešto što ne mogu skontati, oplakala sam od huje danas jer nikako ne mogu uraditi to što moram
    alergija me uništava, danas sam kihnula jednu 1000 puta, glava me cijeli dan boli od toga
    ova vrućina me ubija
    ma sve nekako uz kurac

    e al ne treba meni puno za sreću, eto npr 100 maraka (50 evra) bi od mene napravilo najsretniju ženu na svijetu, pa eto, ako neko želi da uradi jedno dobro djelo i usreći jednu jadnu studenticu nek se javi u PVT da mu pošaljem broj žiro računa...

  16. Posl'o bih ti ja Eclipso, al' mi blokirali račun u banci, ni sam ne znam zašto, sutra idem da se najebem mame milosne nekom.... Eto, usput da se izjadam...

  17. Jedu me komarci kao da samo ja postojim na svetu.U stvari, svi su bezbedni od njinih ujeda, dok sam ja na trpezi!
    Aj što jedu, nego mi se naduje to mesto kao kobra da me grizla, a blande ko šnicle! Imam jedan ujed na ruci, baš izgleda ko dva lakta da imam! Da beše da crkli svi komarci, mamu im po sto puta u isto mesto!!

  18. Deri presing i bole te brige....

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.