Moram nekom da se izjadam :((

  1. kupim ja neki dan dugu suknju, lijepu, plavu.... zaradovala sam se baš kad sam ju našla jer sam visoka pa mi teško naći suknju koja je onako dugačka kako treba
    al kad sam ju kupila i probala imala sam sandale sa ogromnim platformama
    i jutros ja nju obučem na ravne sandale i vidim da je na predugačka malo, al reko jebeš ga, nije to neki problem
    i tako ja u toj suknji odem do prodavnice i kad sam izlazila iz prodavnice sapletem se o suknju i padnem na nos
    aj sad jebeš to što sam pala, smotana sam, navikla sam na padove
    nego
    kad sam se saplela i padala povučem suknju nogama i spadne mi po koljena suknja
    i tako ja ležim na ulici ispred prodavnice u gaćama sa britanskom zastavom i suknjom skinutom do koljena

  2. joooj,kako dobru sliku stvorih,ajme :D

  3. Eclipse, meni se nešto slično dogodilo. Silazila sam niz stepenice, stala na suknju i stropoštala se na kolena. Suknja je ostala na mestu ali sam krvava otišla do kuće uz sve "Joj,joj, uf, uf" a ono pečeeeee. Nisam odrala kolena od pete godine...

  4. ma,dešava se.ja se nisam skršila,ali prošlog leta,kretam ja od kuće,još pričam sa ćaletom u dvorištu,idem niz ulicu,obukla neku crnu haljinicu kratku,dan bijo i idem ja,čujem neke dede kažu-što ovo u naše doba nije bilo...čudno meni,no idem i dalje..na desetak minuta od kuće čujem ja neka žena se dernja iz dvorišta,ja ništa,nikad se ne okrećem.nastavlja ona,viče-mala,mala!ja se okrenem,tek će ona rukom-suknja,suknja.ja pogledam,a meni pola desne strane suknje se zadiglo,vidi se butkica i ćega.reko'-ijao,#%$#/%),hvala...

  5. uh to maro mi se cijele zime dešava, haljinice mi stalno završavaju u hulahopkama
    hahahahahha
    jebeš ga, ono, nije mene sramota, sve to za ljude
    nego onako, malo su to neugodni momenti :DDD

  6. i tako ja ležim na ulici ispred prodavnice u gaćama sa britanskom zastavom i suknjom skinutom do koljena

    HAHAHAHAHAHAAHAHAHAH... Ti imaš sreće što se neko nije zaletio pat ućero :D

    EDIT: Ili nesreće, hmm...

  7. imam sreće što sam obukla gaće danas :PPP
    ne znam šta mi bi
    inače ne radim to često :DDD

  8. i tako ja ležim na ulici ispred prodavnice u gaćama sa britanskom zastavom i suknjom skinutom do koljena

    http://www.youtube.com/watch?v=snyjRd93HBs
    :)

  9. bijo bi to odličan omot albuma :3

  10. hahahahahahahahaha bio bi to zanimljiv omot :DDD

  11. Мајку у пичку цигањску а и у дупе. Толико од мене.

  12. Šta bi, covpa, ko te iznervir'o? :)

  13. Moram nekom da se izjadam jer imam osećaj da idem u tor, a ne školu. Smučili su mi se i đaci i profesori i direktor, a i sama sebi. Da počnem od učenika, koji pijani dolaze na čas i profesorima govore "puši kurac", "Bog te jebo" i slično, odgovaraju lekcije rečenicma poput "Na Drini ćupriju je napisao onaj mentol Ivo Andrić, glavni lik je onaj debil Alihodža", a nastaviću sa profesorima koji ocene daju zbog veza i vezica, i koje baš zabole koliko ti ustvari znaš, reč u disakusiji dobija onaj ko jače viče, bolju ocenu onaj ko je napadniji i bezobrazniji, a vi koji još imate neko poštovanje prema profesoru kao autoritetu i jebeno osnovno kućno vaspitanje, možete lepo da se napušite kurčine.
    Nama, gimnazijalcima jezičkog smera, koji engleski imamo pet puta nedeljno, isti predaje osoba koja ne zna da prevede sledeće reči: mašna, lutalica, ris, grlo i još mnogo, mnogo njih... Prošli particip od glagola "catch" joj je "catched". I ne kažem ja sad da ako neko ima diplomu treba da bude živa enciklopedija, ali grlo???!!! Pa dan te jebo...
    Iz srpskog ću vam navesti jedan primer, čisto da se uverite u stručnost "profesorke":
    Radimo Majakovskog, "Oblak u pantalonama", i stihovi idu nešto kao: "Ja u srcu nemam nijedne sede vlasi, ni staračke nežnosti nema u njoj, svet sam zaglušio snagom svog glasa, dvadesetdvogodišnjak, idem, lepotan, svoj." I profesorka počne o tome kako je on star, ali u duši mlad, bla bla. I onda ja, koja sam pročitala njegovu biografiju i jebenu pesmu, nastavnu jedinicu, s razumevanjem, moram da je ispravljam i govorim joj kako je lik i imao dvadeset dve godine kada je pisao pesmu, i namera mu je bila da ismeje sve ove što smaraju s mišlju o prolaznosti.
    I sve to da bi mi likuša iz odeljenja nakon časa rekla da ne pričam tako "pametno", jer nakon mog izlaganja oni zvuče kao debili. I to mi je saopštila ljutitim glasom, e! Pa to bi bilo ko da ja kažem nekome ko skače dva metra udalj na fizičkom, da skoči metar i po, da ja ne bih ispala nesposobna. Mislim šta koji kurac???
    A matematika je posebna priča. Recite vi meni je li logično da neko ima sve jedinice i zaključenu jedinicu u prvom polugodištu, zatim u drugom četiri na pismenom, tri na kontrolnom i da mu se zaključi četvorka bez da je prethodno usmeno pitan IŠTA? Ni gradivo iz prvog, ni iz drugog??? Takvihi i sličnih slučajeva ima koliko hoćeš, a ja što vučem neke petice i četvorke cele godine i javljam se ko debil da radim zadatke na tabli takođe imam četiri? I moje znanje realno jeste više za četvorku nego za peticu, i ne bi mi smetalo da nisam jebeni doktor nauka za ove koji imaju istu ocenu.

    Ako je na fakultetima stanje ovakvo ili gore, dajem sebi još tri-četiri godine pre nervnog sloma.

  14. Moram nekom da se izjadam jer imam osećaj da idem u tor, a ne školu. Smučili su mi se i đaci i profesori i direktor, a i sama sebi. Da počnem od učenika, koji pijani dolaze na čas i profesorima govore "puši kurac", "Bog te jebo" i slično, odgovaraju lekcije rečenicma poput "Na Drini ćupriju je napisao onaj mentol Ivo Andrić, glavni lik je onaj debil Alihodža", a nastaviću sa profesorima koji ocene daju zbog veza i vezica, i koje baš zabole koliko ti ustvari znaš, reč u disakusiji dobija onaj ko jače viče, bolju ocenu onaj ko je napadniji i bezobrazniji, a vi koji još imate neko poštovanje prema profesoru kao autoritetu i jebeno osnovno kućno vaspitanje, možete lepo da se napušite kurčine.
    Nama, gimnazijalcima jezičkog smera, koji engleski imamo pet puta nedeljno, isti predaje osoba koja ne zna da prevede sledeće reči: mašna, lutalica, ris, grlo i još mnogo, mnogo njih... Prošli particip od glagola "catch" joj je "catched". I ne kažem ja sad da ako neko ima diplomu treba da bude živa enciklopedija, ali grlo???!!! Pa dan te jebo...
    Iz srpskog ću vam navesti jedan primer, čisto da se uverite u stručnost "profesorke":
    Radimo Majakovskog, "Oblak u pantalonama", i stihovi idu nešto kao: "Ja u srcu nemam nijedne sede vlasi, ni staračke nežnosti nema u njoj, svet sam zaglušio snagom svog glasa, dvadesetdvogodišnjak, idem, lepotan, svoj." I profesorka počne o tome kako je on star, ali u duši mlad, bla bla. I onda ja, koja sam pročitala njegovu biografiju i jebenu pesmu, nastavnu jedinicu, s razumevanjem, moram da je ispravljam i govorim joj kako je lik i imao dvadeset dve godine kada je pisao pesmu, i namera mu je bila da ismeje sve ove što smaraju s mišlju o prolaznosti.
    I sve to da bi mi likuša iz odeljenja nakon časa rekla da ne pričam tako "pametno", jer nakon mog izlaganja oni zvuče kao debili. I to mi je saopštila ljutitim glasom, e! Pa to bi bilo ko da ja kažem nekome ko skače dva metra udalj na fizičkom, da skoči metar i po, da ja ne bih ispala nesposobna. Mislim šta koji kurac???
    A matematika je posebna priča. Recite vi meni je li logično da neko ima sve jedinice i zaključenu jedinicu u prvom polugodištu, zatim u drugom četiri na pismenom, tri na kontrolnom i da mu se zaključi četvorka bez da je prethodno usmeno pitan IŠTA? Ni gradivo iz prvog, ni iz drugog??? Takvihi i sličnih slučajeva ima koliko hoćeš, a ja što vučem neke petice i četvorke cele godine i javljam se ko debil da radim zadatke na tabli takođe imam četiri? I moje znanje realno jeste više za četvorku nego za peticu, i ne bi mi smetalo da nisam jebeni doktor nauka za ove koji imaju istu ocenu.

    Ako je na fakultetima stanje ovakvo ili gore, dajem sebi još tri-četiri godine pre nervnog sloma.

    http://img.ponibooru.org/_images/dc944a7a53f4addf4dc8908399233580/46183%2520-%2520animated%2520did_not_read_lol%2520gif%2520image_macro%2520lol_didnt_read%2520meme%2520rainbow_dash%2520tl%253Bdr.gif

  15. Izvinte na spemu, ali morao sam da okacim ovaj najjebeniji gif ikada!

  16. neće da mi odgovori na poruku -.-
    ukuracukuracukurac

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.