Transfer blama

  1. Не бих да одговарам на онај пост, јер бих се тиме спустио на твој ниво, а то није мој терен.

    Сантјаго, не замери, али тај термин ми је постао мрзак баш са Фејса кад почну клинци и клинке у недостатку аргумената да говоре да неће да се спуштају на нечији ниво. Ја за разлику од других размислим да ли треба, не да се спустим него да ли је неопходно да скочим на нечији ниво. Могао би и ти исто. Многи тако од неспуштања ударе у зид уз који би морали да се попну. Они који сасвим разумно без много хистерије изнесу ставове са којима се чак и ја не слажем или на конкретан начин објашњавају шта ваља, а шта не ваља су виши ниво од мене. Овде таквих има врло мало.

    Чуј шта ја радим, не морам ништа да радим, барем не одмажеш као ти. Јадо јадни.

    И после ја морон... Нећу да се пењем на твој ниво.

  2. Фендере, твоји коментари изазивају канцер. Престани да убијаш људе по Србији.

  3. Ја за разлику од других размислим да ли треба, не да се спустим него да ли је неопходно да скочим на нечији ниво. Могао би и ти исто.

    Кад бих хтео да скочим на твој ниво, то би био скок у провалију.
    Извини, али није ми до препуцавања са тобом или било ким сличним теби, али са друге стране, толико посеравате сајт, да не могу да ћутим.

  4. Не може да изазива канцер нешто што пишем из личног искуства, што представља моје и утиске људи са којима комуницирам. Јадиковке изазивају канцер? Онда немој да излазиш из куће, да гледаш ТВ, слушаш радио, користиш Интернет...

    Ако нећете просеравање на сајту, онда би требало укинути преко пола отворених тема и подфорума. Свака тема се пре или касније сведе на јадиковање.

  5. Ти се човече жалиш на све. Уопште није толико лоше, него себи ствараш такву слику.

  6. Твоја лична искуства подсећају на клише драме. Твоје мишљење је мишљење патетичног лика који не зна како да буде у центру пажње па се просерава о свему што му се десило или не у животу. Не улазим у истинитост истих, али су то до јаја глупе и непотребне приче. Трећа ствар, ти си типичан онлајн Србин који другим корисницима интернета прича да нису Срби. Некако, капирам да када ниси на Вукајлији, остављаш коментаре по Блицу, а када ниси на Блицу, онда читаш Деретића и екипу.
    То што се не слажеш са неким, никако ти не даје за право да процењујеш његову интелигенцију. Знам много људи који имају у потпуности другачије мишљење од мене или некога другог за неке ствари, али са њима је могуће причати, јер су јебено нормални.

    Није ствар у томе да ли си верник или не, да ли си националиста или ниси, ствар је у томе да ли си коњина која гледа само право, а онемогућена је да види све што је са стране, или си биће које може да сагледа ширу слику и саслуша некога.

    Иди и даље буди кул у својој паланци јер само у неразвијеној средини можеш да важиш за човека од ког је добро тражити савет. Поздрав за тебе и за све људе добре воље.

  7. Види, чињеница је да ја омалаоважавам туђу интелигенцију исто онолико колико други омаловажавају моју. Блиц не читам, Курир не читам, Информер понекад прелистам. Деретићеве бајке ме не занимају.

    Кад употребљаваш термин канцер као увреду, пази да се не обратиш некоме ко је имао ту несрећу у животу да се са тим срањем сретне. Знаш оно: тумори, тумор-маркери, патохистолошки налази, конзилијуми, хемиотерапије и сва та срања. Срећа што сам претекао што би код мене у паланци рекли, иначе има и горих случајева, код мене је била рана фаза где је излечење потпуно. Изгледа да сам тек годину дана касније свестан шта сам преживео па све(т) око себе много драматичније доживљавам и имам смањени праг толеранције.

  8. Ти озбиљно причаш о неким Фетонцима и рату на Марсу и шта ти ја знам, и очекујеш да неко сматра да ниси кретен? Немој сад да кажеш да си се спрдао, то је најјадније извлачење из бивања ретардом на интернету.

    Кад употребљаваш термин канцер као увреду, пази да се не обратиш некоме ко је имао ту несрећу у животу да се са тим срањем сретне. Знаш оно: тумори, тумор-маркери, патохистолошки налази, конзилијуми, хемиотерапије и сва та срања. Срећа што сам претекао што би код мене у паланци рекли, иначе има и горих случајева, код мене је била рана фаза где је излечење потпуно. Изгледа да сам тек годину дана касније свестан шта сам преживео па све(т) око себе много драматичније доживљавам и имам смањени праг толеранције.

    Ево видиш, ово је управо оно што ти је рекао Сантјаго, увек имаш неки "Живот пише драме" причу како је теби лоше и све је срање.

  9. Ja čisto da se složim sa svim ovim što je Reme napisao. Stvarno ne uspevaš da sagledaš širu sliku u vezi sa bilo čim, Fendere.

  10. Офтопикујемо жешће...

    Луди Чак
    Ти озбиљно причаш о неким Фетонцима и рату на Марсу и шта ти ја знам, и очекујеш да неко сматра да ниси кретен?

    Ако причаш о научној-ФАНТАСТИЦИ, логично је пишеш бајковите коментаре. Та прича о фамозној планети Фетон, која се на наводно налазила на месту астероидног појаса је била објављена средином деведесетих у "Вечерњим Новостима". Ти изгледа мислиш да је научна-ФАНТАСТИКА истинита прича базирана на научним доказима. И ко је ту кретен? Ја не измишљам. Ево је и на Википедији.

    Ево видиш, ово је управо оно што ти је рекао Сантјаго, увек имаш неки "Живот пише драме" причу како је теби лоше и све је срање.

    Ако сам ја после овога морон, онда... Ја једино да те упутим на ординацију једног од лекара у Београду да провериш да не лупам глупости.

    Небитна, једно ти дајем за право, а то је кад си рекла да не видим даље од инструмента. То је тачно, али делимично. Видим ја, него ми је то завеса иза које се осећам безбедно.

  11. Kako jebeno smarate.

  12. Ал' си ти у курцу дечко.

  13. vukajlija.com/forum/teme/57430-bob-rock?strana=11#post_2580926

  14. Onaj reper što se nazvao Rexona. Jebemumater, popularan lik, vole ga ovi naši tinejdžeri, a nazvao se po dezodoransu. Lol.

  15. Ovo mi samo proguta post. Baguje vam sajt jebo ve sajt.
    Aukurac, jebe mi se da ponovo ispišem sve.
    Evo samo slike.
    http://i.imgur.com/8xjCjiq.png

  16. hahaha darko ašanin...
    kakve lobanje su sve hodale zemljom..

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.