Transfer blama

  1. Inače, ovo sam ja komentariso i sve sam isro i izmislio.
    Ali transfer blama je to što ljudi veruju u sranje.

  2. hahah, a jebiga...pored ljudi koji pate od toga da žive u centru grada, to su mi najneshvatljivija grupacija...mislim na te što kao poštuju i cene te ''reci mu to u facu ako smeš'' likove

  3. lepa ti pozadina, stevo.

  4. хвала ЛОРД ПАНИ

  5. Iju, vidi de me steva splak okacio. Stevo, propade ti fora sa Lordom Panijem :(

  6. Велико Л... Омајгад, трансфер без краја.

  7. Baš si ti neki namćor stevo.

  8. sinoć sam gledao x faktor i opasno istransferisao na mudžosa na kraju ona klinka 13 godina što je posle obrnula krug kad je počela da peva, svejedno ostaje gorak ukus posle njenog ispada i reči da je u trendu jer sluša pop i da su neke njene drugarice ljubomorne na nju, osetio sam prosto kako prolazim kroz zid malo je falilo da me dezintegriše količina blama

  9. Тео сам то да гледам јер волим то певање и срања, али сам онда сконтао да је на пинку а ја неам појма где ми је пинк на тв-у, а и вероватно су засрали емисију у пинк маниру.

  10. Zasrali su. Ma nisam ni ja teo da gledam nego devojka, a naš kako, ne bi baš da se svađam ok tv programa, jer ako krene priča oko toga jedan ker će biti istučen.

  11. Јел то нешто ко ја немам таленат?

  12. A šta vam je to?

  13. Ма ко онај Идол, или ја немам таленат ал за певање.

  14. nači početak težak transfer jeste obrnula kruga ali brate džaba joj, može da peva ko slavuj bole me kurac ako će da transferiše ostalih 23h i 57 minuta svog dana onda MRŠ!
    Peva i Dara Bubamara dobro al je transfer. Tačka.

  15. Što volim ove likove što su ljubomorni na njih hahaha

  16. Гледај имају туркињу и у жирију. Јебеим матер мало ја.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.