Vicevi-stari (c/p sa interneta, stariji i sl.)

  1. Ali ja volim mačke. Ne bi ih palio...:(

  2. Nije vic,istinit je događaj,ali je jako dobro. Prenosim c/p sa jednog foruma:

    Kako pise "The London Times":

    Dobro isplanirana penzija

    U blizini Zoo vrta u Bristolu, Engleska postoji parking za oko 150 automobila i
    8 autobusa. Za oko 25 godina, parking je naplacivao vrlo ljubazan cuvar parkinga.
    Cena parkinga je bila £2.50 za automobile (oko 4 dolara) i £7.50 za autobuse
    (oko 12 dolara)..
    I onda, jednog dana, nakon 25 godina redovnog dolaska na posao, cuvar se jednostavno nije pojavio..
    Uprava ZOO vrta je bila prisiljena da pozove Gradsku Upravu i da zatrazi drugog cuvara parkinga..
    Medjutim, Gradska Uprava je odgovorila da ona NEMA nikakvu nadleznost nad ovim parkingom, i da je to iskljucivo u nadleznosti samog ZOO parka !
    ZOO park je onda obavestio Gradsku Upravu da je cuvar parka bio njihov zaposleni,
    a ne zaposleni ZOO vrta..
    Onda je Gradska uprava obavestila ZOO vrt da ona NIKADA nije imala svog
    zaposlenog kao cuvara pomenutog parkinga !!
    Za to vreme, covek o kojem se vodila rasprava, verovatno je sedeo u svojoj vili
    negde u Spaniji, Karibima (ili negde slicnoj destinaciji), posto je ocigledno
    SAMOVOLJNO instalirao na parkingu, aparat za naplatu parkinga !

    I tako je on svakog dana naplacivao oko 1200 dolara dnevno, 25 godina neprekidno..
    To znaci da je ukupan iznos bio skoro 11 miliona dolara !!

    A da niko, ni dan-danas ne zna ni kako se on uopste zove ..!!?

  3. Pričaju mazohista i sadista.

    Mazohista:"Molim te, muci me, pretuci me...Molim te..."
    Sadista:"He,he,he...neću!"

  4. Japanski recnik:

    Moj otac je u kupatilu - Tatami Setushira
    Mislim da mu se dopadas - Chetekara
    Mislim da mu se jako dopadas - Chetekara Samotako
    Molim vas, odbijte, ili cu morati da upotrebim fizicku silu - Begamore Tuchichute
    On voli sljivovicu - Piyeraki Yudo Yaya
    Vreme je da krenem - Odokuchi
    Lepo sto ste svratili - Idikuchi
    Odspavaj malo - Idikuchi Ubisowu
    Trenutno je zauzet - Ribukara
    On se sali s vama - Ate Zayebawa
    On ne moze da ostavi cigarete - Nasugushi Kokopushi
    Nasi konkurenti su ozbiljni - Onitamo Yebukewu
    On ne predstavlja pretnju - Neka Migaduwa
    Mislim da smo se izgubili - Yao Kudasada
    Trebalo bi kupiti krompir i mleveno meso - Yedemi Semusaka
    Prijatno - Malodishi
    On je jako dobar muz - Agatura Doyaya
    On se toga plasi - Nemamuda
    Nju ne interesuju muskarci - Owariba Nechekara
    Gatara - Chiribuchi Riba
    On voli gledanje u karte - Ochegata
    On ne veruje u vradzbine - Nechegata
    Ocuh - Mamukara
    Maceha - Mometati Pushikaru
    Svekrva - Wadidushu
    Homoseksualac - Kituima Kitupushi
    Lezbejka - Imapitsu Ocheribu
    Super mi je s njim - Tura Miduboko
    On je spavao sa njom - Natako Yenakitu
    Seks - Kita Upitsu
    Zelim seks (M) - Nakitu Minayashi
    Zelim seks (Z) - Udjimi Upitsu
    Analni seks - Kitakara Teudupe
    Oralni seks - Aypopu Shimikitu

  5. Ulovio Bosanac zlatnu ribicu, i ona mu kaže:"Ako me pustiš ispuniću ti jednu želju." ...I on je pusti!

  6. Баракуда, заборавио си шпорет: Точури јакодими. ;)

  7. Sede deda i unuk na terasi, a njihov pas lezi ispred i lize si muda.
    Klinac se zagleda u kera i to sto radi i kaze - ajao, deda, sta bih ja dao da mogu to..
    Kaze deda - pa mozes, ali.. Ja mislim da ce te ujesti.

  8. Ulazi čovek bez jedne ruke u prodavnicu i pita:
    "Izvinite, je l' ovo SECOND-HAND šop?

    (ovo je za VanGogu) :)))

  9. Vratio se ciga sa puta, i ortak ga ispituje...
    Ortak:"Cigo, gde si bio?"
    Ciga:"U Španiju!"
    Ortak:"Gde si bio? U Madridu, Barseloni, Sevilji..."
    Ciga:"Ne, BAŠ u Španiju!"

  10. opet si me nasmejao:)))

  11. Ulazi tip u kafanu:
    Konobar, ima li piva?
    Ima.
    Je li ti hladno?
    Jeste.
    Pa, obuci džemper.

  12. Ulazi tip u Dalmaciji u kafanu: Kelner ja bih pivo!

    Kelner: Pa,pivaj čovječe, slobodno!

  13. @ Predrazinjo,HVAAAALAAAA!!!

    :)))))))

  14. Dolazi muž u Dalamaciji kući.
    Pita ga žena: Mužu, jesi li jea?
    On podiže palac gore i govori: Jea.

  15. Ulazi čovek sa nožem u grudima u ordinaciju:"Aaaah! Doktore pomagajte!"
    Doktor:"Izvinite ali sada je tri i dvadeset, a ja radim do tri..."
    Pacijent:"Molim Vas doktore pomozite mi!"
    Doktor mu izvadi nož iz grudi, i zabode u oko:"Idi kod očnog, on radi do pet!"

  16. Napao strašni zmaj goloruki srpski narod u jednom selu i oni šta će skupe sve pare da dovedu najjačeg ratnika i dovedu Arkana. Ulazi Arkan unutra i govori zmaju: Izlazi da ti jebem mamu. Uhvati ga zmaj rukom i sprži ga. Vide seljaci da je đavo odnio šalu i opet prodaju svu stoku i nađu vrhunskog prodavca magle i dovedu Slobodana Miloševića. Ulazi ovaj i počinje: Ovo su vekovne srpske zemlje i ti nemaš prava da tlačiš ovaj jadni narod. Uhvati zmaj i njega rukom i sprži ga. Igrom slučaja tu se zatekao Luis i seljaci i njega unutra uguraju. On počinje da se pravda: Nisam ja odavde, mene su silom ugurali. Zmaj ga uze u ruku, gleda ga i upotrijebi ga kao roll on ispod pazuha.

  17. Metalci u bajci :

    HEAVY METALAC dolazi na Harley Davidsonu, ubija zmaja, popije pivo i odjebe princezu.

    GRIND METALAC dolazi, odvristi nesto sasvim neuracunljivo za otprilike 2 minuta i zatim ode.

    POWER METALAC dolazi jasuci belog jednoroga, pobegne od zmaja, spasi princezu i oni vode ljubav u zacaranoj sumi.

    THRASH METALAC dolazi, potuce zmaja, spasi princezu i odjebe je... brzo i lako.

    FOLK METALAC dolazi sa prijateljima svirajuci harmonike, violine, flaute i jos puno uvrnutih instrumenata, zmaj se uspava (umoran od plesanja) i oni odlaze bez princeze.

    VIKING METALAC dolazi na brodu, ubija zmaja mocnom sekirom, skuva i pojede ga, siluje princezu do smrti, opljacka zamak i spali mesto pre odlaska.

    DEATH METALAC dolazi, ubija zmaja, jebe princezu i ubija je, zatim odlazi.

    BLACK METALAC dolazi u ponoc, ubija zmaja i natice ga na kolac ispred zamka... zatim siluje princezu, ispija njenu krv u ritualu pre nego sto je ubije... zatim i princezu natice na kolac.

    GORE METALAC dolazi, ubija zmaja i razapinje njegovu utrobu ispred zamka, jebe princezu i ubija je...
    zatim jebe ponovo njen les, rasece njen stomak i pojede utrobu, jebe njenu mrcinu po treci put, spali truplo i jebe ga poslednji put.

    DOOM METALAC dolazi, vidi velicinu zmaja i pomisli da ga nikada nece pobediti, pada u depresiju i izvrsava samoubistvo...
    Zmaj pojede njegov les i princezu zajedno.

    GOTHIC METALAC dolazi istripovan da je vampir i da ga zmaj nece videti ako se krece u senci. Zmaj ga pojede a princeza se udavi u jezeru suza.

    NU METALAC dolazi skakajuci i mlatarajuci sa dredovima. Zbuni zmaja, udje kod princeze i smori se jer je princeza demode za njega.

    AVANTGUARDE METALAC dolazi na kolenima, gledajuci u nebo, zmaj se uplasi i pobegne a princezu zakaci o drvo i pise poeziju.

    AGRO METALAC
    Dodje na traktoru, odjebe zmaja, prebije princezu i useli se u zamak.

    TROO METALAC dodje i pocne i zmaja i princezu da smara time kako je metal njegov zivot

    PROGRESSIVE METALAC dolazi sa gitarom i svira solo od 26 minuta, zmaj se ubija od muke, protagonist odlazi u princezinu spavacu sobu, svira jos jedan solo sa svom tehnikom koju je naucio na zadnjoj godini konzervatorijuma... princeza bezi, i sada trazi "HEAVY METAL" protagonistu.

    GLAM METALAC dolazi, zmaj se smeje njegovoj pojavi i pusta ga da udje, protagonist krade princezinu sminku i pokusava da ofarba zamak u predivnu ruzicastu boju.

    INDUSTRIAL METALAC se pojavljuje u bljestecem kaputu, pravi nepristojne gestove pred zmajem, i biva priveden u zemlju bajki od strane radnika obezbedjenja.

  18. skakali srbin, nemac i francuz sa ajfelovog tornja i prvi skoči bosanac

  19. Znam da je vic o Chuck Norrisu,al ajd-

    Chuckie je pobijedio Mila Djukanovica na izbore.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.