КК Црвена звезда

  1. Стивене, не знам колико си пратио утакмицу.. Али ако си био у пиониру и пратио Томасово кретање без лопте, видео си да ни једног тренутка није могао да се ослободи Чакаревића.. Господин Владе Јовановић је држао Чакија у игри пола меча по цену да нема никакав учинак али да задржи Томаса.. Дакле, није био лош дан Томаса, него изванредна одбрана

  2. има звезда шансе да освоји титулу , има..

  3. Iste sanse kao da ja polozim bar 5 ispita u julu.

  4. или ја 3 испита за ову годину

  5. Господин Владе Јовановић је држао Чакија у игри пола меча по цену да нема никакав учинак али да задржи Томаса.

    У супротном, да је показао само назнаку неког учинка у нападу, поменути господин би га вратио да маше пешкиром. :)

    Да не спемујемо, не изгледа Звезда толико лоше. Ако будете играли следеће сезоне Еврокуп, може се рећи да су циљеви испуњени.

  6. Ma kurac nisu losi. Mene sramota od ovih debila. Jebem ti, sa kakvim slepcima radi Kari... Onakav strucnjak vodi gomilu idiota.

  7. Да, али се види напредак у односу на почетак сезоне. Док је код Партизана потпуно супротно. Опет, све зависи од учешћа у Еврокупу. Од тога ће све зависити.

  8. Проскил

    Стивене, не знам колико си пратио утакмицу.. Али ако си био у пиониру и пратио Томасово кретање без лопте, видео си да ни једног тренутка није могао да се ослободи Чакаревића.. Господин Владе Јовановић је држао Чакија у игри пола меча по цену да нема никакав учинак али да задржи Томаса.. Дакле, није био лош дан Томаса, него изванредна одбрана

    Нисам обратио пажњу на то. Али да је имао бољи дан, он би и поред те одбране урадио одређени посао, не би можда растурио, али би имао неки солидан учинак. Овако готово ништа није урадио.

    YouCantHandleTheTruћ

    Да, али се види напредак у односу на почетак сезоне. Док је код Партизана потпуно супротно. Опет, све зависи од учешћа у Еврокупу. Од тога ће све зависити.

    Трућ. Мада тај Еврокуп нисмо заслужили, морам да признам.

  9. И да, шта да кажем за меч... Очигледно да овај тим није у стању да добије овај и овакав Партизан. Јебига.

  10. Симоновић, Савовић, Митровић, Браун!

    Делује врло озбиљно и надам се да ће они који буду водили екипу увести поменуте играче у жељену форму и ритам.

  11. Видећемо какав је овај Пешићев асистент.

    Савовић и Браун ће изгледа коначно да нам донесу конкурентност у рекету. Видећемо колики је таленат тај Митровић, надам се да ће за почетак да буде солидна замена Савовићу. А о овом Симоновићу не знам ништа. У ствари, ево сад читам, имао је солидан учинак у Јадранској док је играо за будућност. Надам се да је Ракочевићу ово довољан доказ да се прави озбиљан тим.

  12. Ако дође Ракоч ми имамо комплет екипу.
    Вук Радивојевић/Цвеле
    Ракоч
    Милутиновић/Томас
    Савовић/Митровић
    Петар/Браун

  13. А о овом Симоновићу не знам ништа.

    Симоновић је врло добар играч, требало би да буде добро појачање за Звезду.

  14. Заборавио си Филипа...

    А мислиш да Томас остаје? То би било до јаја.

    Поповиће и Милета Илића бих волео да видим у неком другом клубу, а Николић да буде замена Брауну. Али чини ми се да неће то баш тако ићи.

  15. Pametan Pesic sto je otiso. Sto onakav strucnjak da gubi vreme sa invalidima...

  16. Јака Лакович је наш највјероватније.
    Да је Пешић остао имао би екипу у фулу. Али ко га јебе, ПИРОЋАНСКО ГОВНО!

  17. Nije on govno. Samo covek nece da gubi vreme sa idiotima u upravi i timu.

  18. Не, он је говнурда.
    Чова му је рекао да ће добити плате, играче чим клуб стане на ноге.
    Јел му исплатио плате ? јел почео доводити играче ?
    ГОВНО!

  19. SInoc sam pricao sa drugarom, i kaze da Tomas najverovatnije ostaje, a da bi Rakocevic trebalo danas da potpise ugovor...videcemo koliko je to tacno...

  20. Да ти ортак није онај Блодс са РСБ-а што је ложио прошле године ? :)