КК Црвена звезда

  1. Pošto ga znam duže od 20 godina, a uvek sam ga znao kao Divca, 'ladno sam godinama mislio da se Vlada stvarno tako i preziva!

  2. Ja se iskreno nadam da osvojimo titulu ove sezone, nebitno Abba ili Srpsku agroživ ili kako već... Mnogo je 12 dina da je ne osvojimo, a još imajući u vidu da imam 18, katastrofa za mene... Iskreno mnogo više idem na Marakanu nego u Pionir, ali nisam redovan nigde, pre svega što živim u Va... Naravno sad Eurocup kad počne pravac Pionir... :D
    P.S. Pustite grobare, oni da su ponosni na svoj klub ne bi dolazili ovde, kao u onom gore videu, više mrze Zvezdu, nego što vole partizan.

  3. Сутра је ваљда извлачење за еуро куп, ту ће тек лудница да буде :ДДД

  4. http://sportal.rs/news.php?news=84042
    Jeste... Nadam se da i mi imamo sreće jednom...
    Iskreno se nadam da ćemo bar grupu proći... A dokle doguramo videćemo...

  5. Na euro kup ima didem, a sad za nedelju me sjebaše za kartu. Realno smo jaki, ali odbrana je bila nula na prve dve tekme, to mora da se popravlja, kako bi ih samo Pešić sredio, ovaj sneško belić nije nikakav autoritet, sreća pa ga smeniše.

  6. Ја колико сам видео у недељу напад није лош, дебели црња добро одиграо, али они центри Олимпије су стварно крш а имам неки утисак да ће вам правити доста проблема било која екипа са иоле крштеном центарском линијом. Скок у одбрани доста шкрипи.

  7. http://kkcrvenazvezda.rs/index.php/article/filip-covic-odlazim-iz-zvezde Оде Чова јуниор, добро је :). Желим му сву срећу у даљој каријери у сваком случају.

  8. ОПАААААААААААААААААААААААААА

  9. Aaaa, brži ste :D
    Otišao Babović.

  10. http://sportal.rs/news.php?news=84117
    Stavite ovo bolje nego dva puta o Čoviću... Pustite dečka.. Otišao pa šta sad... Dobro je, valjda, samo nam upražnjava mesto playa, a sad zamena može jedino iz omladinskog pogona...

  11. Доже, "препоручио" сам ти коментар на Б92 у вези са Филиповим одласком. :) Јеси, говорио си стално :Д

  12. Hehehehe, a opet mi je drago što je otišao ;-)))))

  13. Прва утакмица у Еврокупу против Орлеана у Пиониру 7. новембра вероватно.

  14. АЛЕ АЛЕ АЛЕ ОООО УСТАШЕ ДА ЈЕБЕМОООООООО!

  15. Nisam se nadao pobedi, ali jel videste kako izgubismo... Gubili tri razlike i dva slobodna za Igora... I on prvi da, drugi namerno promaši, i ovaj naš uhvati loptu, i šutira iz ugla... Al pogodi tablu...
    Jbg... Da idemo na bolje idemo... Ali moramo krenuti da pobeđujemo.

  16. Јебига јесте пораз, али ипак је Цедевита први фаворит, а изгубили смо за један кош. Штета за онај огроман пад у трећој четвртини, нисам могао да верујем како ништа одједном није функционисало, ту смо и изгубили меч. Исто тако недоупистиво лоше шутирамо слободна од почетка сезоне, Алмонд је рецимо промашио оба када смо могли доћи до изједначења. Евидентно је да се екипа уиграва, али мора да прође још неко време да би то изгледало како треба.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.