КК Црвена звезда

  1. Јеботе за дивно чудо потрефио је добре песме. ОЛЕ!

  2. Немој тако, музикалан је он увек био

  3. Јашта, музикалан ко моја покојна прабаба Радојка која је умрла 84е од шећера кад су јој притом одсекли и ноге и руке. А осећај за песму има ко мртав коњ.

  4. Cokuliću, mojne da transferišeš, keve ti.

    Kad se setim samo kako je Lurč vodio navijanje, koje nemanje osećaja za melodiju i ritam, Pedja mu dodje spram njega i sličnih kao jebeni Volfgang Amadeus Mocart.

  5. Брате ја не контам његово форсирање неких глупости а да се заборављају тако добре мелодије, јебла их политика и све.

  6. Posle Šavije, lik koji ubedljivo najbolje diže atmosferu. Koliko se samo sve to lepo videlo, kad je ono par meseci zaglavio robiju zbog dobacivki na sudjenju ovom Mišiću.

    Kao što ti već par puta rekoh, Cokuliću, mali si ti još :)

  7. Брате ја да се попењем на шипку, 3% мелодија које они форсирају не би остале. Зна он подићи атмосферу 5-6 пута је ове сезоне врхунски то одрадио :) али опет неке успаванке и остало :///

  8. Или кад почну срати да неће прераде да пјевају а отварају пола утакмица са пуне трибине :) ђе је ту логика ?

  9. Дајте линк, молим вас!

  10. СИНЕ ОВО ЈЕБЕ, ОВО ДЕРЕ И НА ТЕРЕНУ И НА ТРИБИНАМА!

  11. Спустише на 14 разлике. :(

  12. Konacno jebemo u basketu a ja nemam na cemu da gledam. :(

  13. Па матер му јебем у пичку и судију! Је ли могуће да га искључио за ово!!!!????

  14. Искључио Катића и дао гробошима 4 слободна и лопту са стране. Али фулали 2 слободна и нису реализовали напад. Гурају их али неће!

  15. Свирао Катићу фаул у нападу, па у одбрани, па техничку. Све у пет секунди. Онда је искључен, а техничка се писала Вукоичићу, па Партизан имао 4 слободна и лопту.

  16. Jebo im pas majku lopovsku da im nejebo

  17. Како се ори наша пјесма љеб ти јебем :)

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.