КК Црвена звезда

  1. Е то бих волео да видим. Има две солуције:
    Или би се залетео ка судијама и пао онако дебео
    или би трчао и кад провали да га овај не зауставља, окренуо би се и вратио назад. :)

  2. Тај човек стварно је за мене једна велика кошаркашка и људска срамота! Па разумем нервозу притисак и бес, али мајку му јел мора толико далеко да се оде да то пљување по свима буди испод сваке части? Моји баба и деда су познавали његове родитеље и увек су ми о њима говорили све најбоље а он њему супротно. Још један пример како је код нас, у овом случају у кошарци, све нормално и дозвољено!

  3. Како пар стотина симпатизера дере "најбољу евролигашку публику икада"

  4. Nek se pokriju ušima.

  5. Треба их угасити ко групу мајке ми.

  6. Pre svega ove alkatraze, zabranjeni nisu tolko loši.

  7. АХАХАХАХХАХАХА!
    Е, а је л' има снимак са овим Јаковљевићем или како се већ зове? Чуо сам да се човек исвршавао Тегелтији у уста само тако.

  8. Има :) саћу ти дати. Јебали су тегија читаво вријеме :)
    EДИТ: rudyvgd je канал, тј. један од њих :) мој суграђанкн снима :) па нађи :)

  9. 1) Kaže Tegletija:"Partizan ima 2 pobede više u Jadranskoj ligi...", a Jakovljević:"To je u stvari jedna pobeda više imajući u vidu drugi derbi koji tek treba da se odigra..."

    2) Čitam mesecima po raznim forumima od navijačke grupe Grobari tastatura da otrežnjenje sledi u novembru posle derbija. Sad mi se uopšte ne čini da su se "otreznili", naprotiv kao da su još u šoku.

    3) Kamo nestade čuveni sistem(fraza koja je smislena podjednako kao i aktivan rezultat)? Kada imaš kvalitetne igrače možeš da pričaš o sistemu i čemu god hoćeš...Pitam se da li sada mi imamo sistem?

    4) Osvajamo titulu prvaka Srbije sigurno, jer niko ne može da nas dobije na 3 utakmice (još jednom karikiram "njihovu" besmislenu frazu koju sam ismevao godinama, a koju su i meni na čuđenje zdravo za gotovo prihvatali neki moji natprosečno inteligentni ortaci, grobari).

    5) Da nije sada Partizan = KK "Kroz dve sezone, ako ostanemo na okupu"?

    6) Ponavljam onu Njegoševu:"U dobru se ne ponesi...", ali njihova drskost, i nesposobnost da se čestita boljem me je prosto isprovocirala.

  10. Posle jedne pobede opet osvajate titule.Nikad nećete naučiti da se iste osvajaju na kraju sezone :)

  11. Nisi ukapirao. Karikiram fraze koje slušam od Partizanovih navijača godinama...

    Zvezdin skor u zvaničnim utakmicama od početka ove sezone 5:4 (+1), Partizanov 6:7 (-1)
    Nije da je Bamberg = Alba, ili Bešiktaš = Еfes ili ne daj Bože = Fenerbahče...
    Nema ljutnje, sada malo ja podjebavam...dok smo u plusu.
    E da, i veliki zvezdaš Novak Đoković je svojim trijumfom ulepšao produženi vikend...Baš se dobro osećam.

  12. Izvinjavam se.Da ste bili bolji jeste al sezona je duga a tek je počela.
    Srećno danas protiv kahasola jel prenosi b92 znam da su orlean prenosili

  13. Prenose, i hvala.
    Shvati da ja uvek u EL navijam za Partizan, čak i kada je Vujošević trener iako ne mogu da ga smislim još od Gana na ovamo (pisao sam o tome 1000 puta).
    Jednostavno mi je dopizdelo da se više pravdam za sve što napišem, ipak se izvinjavam ako sam preterao.

  14. ОООООО ЈЕБИ КАХАСОЛ! ООООООО ЈЕБИ КАХАСОЛ ОООООО ЈЕБИ КАХАСОЛ ЈЕБИ ЈЕБИ КАХАСОЛ!

  15. Lagana dvojka, k'o što je bilo u nedelju.

  16. ЕрДе, јеси пренио моје поздраве Влади ? :)

  17. Nisam video 100 godina ni svog dobrog ortaka koji mu je kum, a kamoli Vladu. Pre ću Davora Ristović (direktora kluba) da vidim, i njemu sam se zahvalio na pojačanjima pred početak sezone...ali da ne otkrivam odakle njega znam.
    Sada svi oni znaju da ih mi navijači mnogo volimo. Nadam se da ćemo ih voleti i kada bude bilo teško...

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.