КК Црвена звезда

  1. Postajemo ozbiljan evropski klub. Ovaj nam ni za koj' qrac ne treba, ali može nam se ;-))))
    Šalim se, neka se uigrava tim za EL 2013/2014, pa da gazimo.
    Počinjem da verujem u priču da će i Miličić doći.

  2. Искрено Миличић нам не треба по мом мишљењу. Никад нигде није играо нити је показао било шта. То што је јебо пичке по америци годинама не значи да јебе на терену. Боље још један јак бек него он.

  3. Nije on baš tako loš...više me brine činjenica da je mentol.
    Priča se i o Kešelju, a ja opet nisam tom informacijom oduševljen jer je nikakav odbrambeni igrač, a u napadu je nedovoljno dobar da to nadomesti.
    Opet, mislim da je privržen Zvezdi, i s te strane što da ne dođe? ;-)))))
    Treba mu pomoći da prebrodi igračku krizu u kojoj je trenutno, a dobro je i da razigramo jednog reprezentativca Srbije.

  4. није миличић лош, осим што има обичај да напусти тренинг и оде на пецање!

    ЧОВИЋУ, ЉУБИМ ТЕ У КУРАЦ ДЕБЕЛИ!

  5. http://www.redstarbelgrade.info/kosarka-2/vesti-kos/2426-ulm-gost-na-svom-terenu-cigani-okupiraju-raciofarm-arenu.html
    Где ти играш! ту смо ми! никад нећеш! бити сама! ми смо твоји! синови!
    НАПРЕД ЗВЕЗДООО САМО НАПРЕЕЕД

  6. Koliko sam čitao, Braun ostaje.

  7. Nije on baš tako loš...više me brine činjenica da je mentol.

    Nije Miličić mentol, nego mentolčina i kao takav, da je ne znam kako dobar igrač, ne treba doći. Vjerujte, dolazi lik u Šipovo redovno, ono je umjetnost kako transferiše blam.

  8. Браво Ћорави, још један странац.... Има Миличића који му се малтене нуди дигра, он доводи Француза у тим којем је центар апсолутно непотребан (крило јебено нека доведе).... Брауну и Рашку висина дозвољава да се спуштају повремено на четворку, тако да, ако обојица остану и поред Траореовог доласка, неће проблем бити позиција....
    Ал' добро, барем имате веће шансе да узмете Еурокуп и АБА лигу ако ништа.... А боље да се наши тимови пласирају у Евролигу него страни....

  9. појеба их ракоч само тако! ЈЕБАЛИ СМО ЉУБЉАНЕЕЕ

  10. И то поштено и то усред Љубљане, а у међувремену чух да од Траореа нема ништа.... А и боље је тако, уз Брауна и Рашка је непотребно, боље би вам крило дошло.... А Миличић, ако Бог да, кад изборите Евролигу.... Какав је тачно статус са Милутиновићем? Је л' он још увек члан клуба или није или се спрема за позајмицу или ће ипак дигра?

  11. jebacemo svapske apoteke!

  12. Ovo realno treba lagano dobiti...mada, kakva smo sva sranja pravili ove sezone, bice opet neka jebada, ali mislim da dobijamo laganini. Radivojevic i vise nego dobar, hvala mu na ovih 10+ poena, ne mora vise da ulazi! :) Rakoc odlican, fale nam poeni Nelsona i Skota da prelomimo totalno, i kad bi neko od ove dvojice na S ub'o tricu kad je sam, eto nas na 15-18 razlike...Smanjiti izgubljene lopte, nastaviti ovaku u napadu a njima samo zatvoriti laznog Rej Alena, i to je to. Kod kuce ih trpamo 20+ bez problema....

  13. како је ракоч шмекерски одиграо ово, свака му дала! легенда клуба, амено!

  14. Ракоч ојебо!

    ЕДИТ: Само да поновим:
    http://fotkica.com/imgs3/1_677977020_Untitled_1.jpg

  15. sad samo da se spremimo za meceve u pioniru i cetvrtfinale je blizu

  16. sad samo da se spremimo za meceve u pioniru i cetvrtfinale je blizu

    Upravo. Nije mi jasno što Vuk nije još šutirao kad je namestio ruku. Skot poslednjih par utakmica deluje uplašeno i kad primi loptu skroz se uspaniči, ne znam koji mu je kurac. Al ajde neka bude kao sa Braunom, pad forme. Inače sve drugo odlično. Čak je i najgori igrač zvezde ikada posle onog centra od pre nekoliko godina, Simonović, solidan

  17. Чамуге пале у форми, то не ваља...

  18. Nelson i nije toliko, jer ne uzima mnogo šuteva, ali Skot me baš razočarao. Biće valjda bolje. S kim je sledeća?

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.