КК Црвена звезда

  1. Стварно сјајан играч.

  2. Ма Дарко Миличић. Лик иде на дугиним посјелима и пије. Шташ боље ?

  3. какав црни брајант. очајан је у одбрани, а звезди је потребнији центар који је бољи у дефанзиви. мислим, одличан је играч, али је и скупљи од брауна и катића заједно, тако да га је глупо и спомињати као опцију.

    Ali pre toga, ne bi skodilo da dovedemo neku trojku jer Skot pruza sve slabije partije, a Simonovic mi je nekako nepouzdan. Solidan je, ali opet...

    не би шкодило али није неопходно. не треба мењати тим који добија. јесте симон очајан али има јак уговор и зато се треба надати да се дигне из мртвих иначе ће и раскид уговора да кошта много...

    сретен

  4. Треба вратити Милутиновића да буде друга или трећа тројка. Не може шкодити :)

  5. па ту је милутин али има проблем у глави. није играо кад је било критично, тешко да ће сад... штета, није био лош прошле године, а и млад је... ал' сам је крив.

    сретен

  6. Прије бих вратио Милутиновића него нове доводио :)
    Уштелао би њега Влада у форму :)

  7. Јебач, лош је Ракочевић, реално је требало да га пошаљемо у неку нижу лигу, као што си рекао... Пензионер матори, ништа не зна...

  8. ИГОРЕЕЕЕ ИГОРЕЕЕЕ

  9. Sutra sam u Novom Sadu do 8-9 uvece pa ne mogu da dodjem na tekmu, ali opet:

    Jebi Cedeviteee!

  10. ЈЕБИ ЦЕДЕВИТЕ ЈАКО!!!
    39-19

  11. Brat mi na tekmi, ako ga vidite recite mi, ima izrazito spojene obrve.

  12. Видио сам га

  13. Prava smo evroligaška ekipa.

  14. Stvarno smo ekipa. Biće gusto sa Galatom, ali makar u Pioniru očekujem pobjedu.

  15. Карата више нема.

  16. Što jes', jes' ;-)))))))))))

    EDIT: Posle svake tekme u Pioniru, dođe mu sin na centar čisto da se vidi ko je tata.

    Inače, nikada nisam bio njegov preveliki fan, ali ovo kako igra ove godine je objašnjenje.

  17. Тачно да саставимо петорку од нас 4 који смо задњи постовали на теми и Ракочевића разбили би смо пола Аба лиге :)
    са 34 године да онако игра то је легендарно :)

  18. ne serite da vec nema karata!
    AU!
    vidim ja da sledece sezone moram sezonsku da uzmem
    jel sezonska vazi za tekme u Jevropi?

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.