КК Црвена звезда

  1. Ne zameri mu, nije bio godinu dana na sajtu

  2. Gonzo umesto da lupetas o Marusijima bolje pogledaj ko je igrao u postavama Reala, Paoa i Cske

    Ti igraci su za ove danasnje najbolje igrace DOKTORI KOSARKE

    Jasikevicijus, Batist, Hadzivretas, Bulok, Holden samo sam neke naveo

  3. Zanimljive stvari... Partizan u eri Vujosevica dovodi 2 igraca iz EL timova, a musavci cak 9 za tri godine.

    Samo me zanima šta tačno dokazuje ovaj spisak igrača.

    Dokazuje da su limenkari rupa bez dna i neznalice kad sa tolikim ulaganjima propadaju. Cuj sta dokazuje, glup-gluplji-gonzo.

    Koja jebena gluperda gonzo, najgluplji lik na sajtu.

  4. Pa radi u Informeru.

  5. To one novine hahahahahahha

  6. Будућност није успела да испије Цедевиту, ако добијемо сутра, бићемо први, јербо они имају пораз више. Мада нисам сиг(СИГ).

  7. Prvi smo ako pobedimo FMP, ako..

  8. Нема ту АКО, бедимо Ефенпе глат, тј ако загусти пустиће нас. :D

  9. Prvo da podele markere..

  10. Gonzo iskuliraj vise jebo te lebac ludi pa kako koja budala izroni iz foruma ti si prvi da se primis

    Pa kad možeš ti Tilma ili Rasnog svojevremeno, ne vidim što ja ne bih nahranio govnima ovu četu pacijenata Pseto. Samo pogledaj postove sa vrha ove strane, izuzimajući Remea sve debil do debila, doduše najverovatnije jedan isti debil, boli me baš kurac da ćutim. Izdržaće oni, avangardni su. A Bombas je idiot kojeg svakako treba isprskati.

  11. Zašto si nervozan, Gonzo? Nema potrebe za tim, opušteno. Da ti ne radiš u Informeru, to bi normalno negirao, a ne penio. Provaljen si ( ustvari, sig si negde sam izletio, no nema veze ), i sada ćuti. Zašto svakoga ko iznosi Istinu smatraš debilom, Gonzo? To nije lepo, ali znam da vam je to urednička politika. Jbt, i da nisi napisao, tačno bi znao da radiš u Informeru.

  12. Ej, al kako na ciganski način pokušava da se uvuče psetu u dupe. Ako ti možeš pseto, mogu i ja.. Hahahah kakva slina jebena ulizivacka.

    Klasičan radnik informera jbg.

  13. ne stvarno sto kaze Cor7ez, kakvo informersko uvlacenje squipu

  14. Gonzo, zasto sam idiot? Da li sam te ikad uvredio direktno? Jel vas tome DJV uci, takvom ophodjenju?

  15. Lik ima komplexe. Logično, negde mora biti kurčevit; to čini ovde. Sigurno se tako ne ponaša u redakciji. Donekle bi mu to i oprostio da otvoreno prizna gde radi, kao i da izrazi kajanje zbog toga.

  16. Hahaha jebote koja ekipa, do jaja ste. Bugarski lažov sa pun kurac duplih naloga, zatim dva dupla naloga koja su možda i od istog kretena i Bombas koji se sad šatro pravi lud.
    Popušite mi svi kurac, ionako ste goveda koja samo treba hraniti govnima.

  17. Gonzo, Gonzo.....! Sad želiž da ispadneš kurčevit, pa kao pred svima napušavaš ljude,hahahaha. Kompleksi su čudo. Elem, da ti išta ozbiljno želiš reći, poslao bi PVT. Ovako si samo smešan. Ja razumem tvoju da neko nad tobom dominira, ali veruj mi da me te perverzije ne zanimaju, te bi te zamolio za pristojnu komunikaciju.

  18. Gonzo, ostrašćen si.

  19. Dečko to što vas neko napuši nije želja da se ispadne kurčevit već činjenično stanje kada se ima posla sa kretenima. Samim tim, pristojna komunikacija nije ni opcija. Za takve stvari mi ne treba PVT.
    Sopsvene želje nemoj da projektuješ na mene.

  20. Kako je ovaj gonzo ovako inferioran u svakoj raspravi. Ono, žao ti da pišaš po njemu.

    Verivarno ima veze sa informerom tj nazovi novinama, jer napiše tekst i tu nema replike. Zato se ovoliko gubi jbg.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.