КК Црвена звезда

  1. Apropo price o strancima, Novica je gostovao na Areni. Kole i Edin ga pitaju da prokomentarise igre Feldina.

    "Nije rizik dovesti Feldina iz Panatinaikosa, rizik je dovesti Mekejleba iz Mersina".

    Dobro je, sve dok postoje ljudi koji u spremni da kazu istinu i ne prihvataju zivot u Matriksu, za ovaj nesretni narod ima nade. Nevezano za sport.

  2. Джемс Фелдин је иначе јако добро играо у Панатинаикосу, зато нам га Дијамантидис послао за Џ. Као Жељко Делијаш Перу што нам послао.

  3. Apropo price o strancima, Novica je gostovao na Areni. Kole i Edin ga pitaju da prokomentarise igre Feldina.

    "Nije rizik dovesti Feldina iz Panatinaikosa, rizik je dovesti Mekejleba iz Mersina".

    Mora da mu je bilo mnogo teško da isere ovakvu govnurdu. Dovodiš sedmog,osmog igrača iz rotacije Panatinaikosa da ti bude nosilac igre u timu koji će, očigledno je, biti znatno slabiji nego prošle sezone i to nije rizik? Izgleda da je Novica previše puta udario glavom u parket.
    Doduše čuo sam i da je u istom gostovanju kada su ga pitali o Zvezdi u Evroligi rekao da ne prati pošto ima malu decu ili nešto u tom fazonu. Mislim ok, ne gleda čovek, ali bar neka ne smišlja takve debilne izgovore.
    Što je najgore od svega skroz je ok lik, ali izgleda da mora malo da se baci šliht navijačima. To valjda što se Kimi vratio na tribinu pa da ne bi morali da padaju šamari i uzimanje kapitenske trake, uz objašnjenje da su drugari i da mu je ovaj sam dao.

  4. Poenta: Фелдин јесте одистински био ризик, и на почетку сезоне су га сви пљували, и није добро играо, човек сада показује да је добар играч.

  5. "Nije rizik dovesti Feldina iz Panatinaikosa, rizik je dovesti Mekejleba iz Mersina".

    Postavi se u poziciju bilo kog entiteta poznatog univerzuma osim navijaca Zvezde i videces
    da je ovo istina poput one da ce sutra svanuti novi dan. Cinjenica jasna poput jasne misli Novicine.

  6. Što je najgore od svega skroz je ok lik, ali izgleda da mora malo da se baci šliht navijačima. To valjda što se Kimi vratio na tribinu pa da ne bi morali da padaju šamari i uzimanje kapitenske trake, uz objašnjenje da su drugari i da mu je ovaj sam dao.

    Ili još gore da ga teraju da diže ukraden pehar na punoj tribini, to bi baš bio blam

  7. Ili još gore da ga teraju da diže ukraden pehar na punoj tribini, to bi baš bio blam

    Što je najgore niko ga nije naterao, pa je ćelavi kosovar makar ostao govno do kraja i nije sazivao konferencije za medije i pravio od sebe budalu.

  8. Što je najgore niko ga nije naterao

    Ti si jedan veliki lazov.

  9. Ti si jedan veliki lazov.

    Debilčino pričam o Simonoviću kada je dizao pehar na tribini, a ne za Šćepovića. Simonovića su kao nešto cimali navijači bez ikakvih pretnji ili tome slično, a lik je mogao bez problema da iskulira, ali se popeo i krenuo da se majmuniše sa peharom. Da li ti je sad jasnije ili i ćeš i dalje imati problem sa razumevanjem pročitanog.

  10. Tacno znam kad se spremas da napises laz, kucas po tastaturi. Ne konstatujem te uopste, svaka tvoj napisana rec je laz i proizvoljno ostrasceno lupetanje.

  11. proizvoljno ostrasceno lupetanje

    LOL

  12. Kakav si ti debil dečko, redovno dobijaš po faci na ovoj temi i nije ti dosta.

  13. i ovo si slagao jebiga

  14. Koliku platu ima Feldin?

  15. две кесице негро бомбона

  16. I sarme od mame neše ilića.

  17. две кесице негро бомбона

    Još pored basketa radi kao odžačar grla

  18. Maya Berovic i Dzara Brat xD

  19. Ja cuo oko 500k evrova

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.