Prijava

Pa advokati hvataju na foru, nema tu mnogo obzira i morala, bum tras dok ti shvatis da ti je prodao foru ode voz a porota te poslala na elektricnu stolicu ahah

to znamo, nego za ovo prethodno šta si rekao, hahahaha

Ja sam i rekao da ne mislim misleci na razmisljanje jer te resavam ovde sa pola gasa godinama sve mislim NAPREDOVACES malo al nikako...

Ne moze skauz, ide kontra pitanje tvog advokata i cak i da je imao poentu ubacio je neke nebuloze u konstataciju i pade mu ceo argument u vodu i jos ispadne glupan. Ne ide

glup sam ko kurac

Pa nisi bas glup kao tilmo vise si malo tup da tako kazem al si i zatucan tim nekim tripovima pa deluje da si dosta gluplji

Šta zna stoka ustaška sem da razbija srbske relikvije? Bog, Zvezda i Srbija! Ove tuđmanske užegle svršotine treba poslati nazad u Blajburg.

E, debilko, evo javiše mi dva ugledna člana ovog sajta da će sad da se prime na ove tvoje provokativne postove, kažu da si baš kontroverzan i da tako ni maestro nije umeo da troluje, upravo pišu dva duža posta pa eto budi tu i pričekaj na odgovore

шта оћете брате јел симон укро пехар па разбио (ови су га бар освојили па могу и да пишају у њега ко драгиша бинић)

realno, sad smo kvit, mozda jos eventualno da im damo fore jedno gadjanje kesom punom mokrace :D

Drmanje koseva oprosteno je

Какав смијех од навијања ових Њемаца..