Prijava

рачунајте да је јуан 15 динара, да не преводим ја сад

иначе реално је јачи од долара али су намерно оборили вредност своје валуте из неких компликованих економских разлога јебем ли га, читао сам о томе нешто

Валута се девалвира како би се помогло извозу углавном.

тако нешто, нумем ја економије

иначе не верујем у ово што си окачио, много они нуде а даће курац ко и свима, ти си у суштини бели мајмун ту, у најбољем случају добићеш плату ко ја или мало јачу и смештај уз храну у вртићу наравно, то је све а на осигурања и авионске карте можеш да заборавиш

све више стоке из африке и источне европе долази и обара се цена рада, ја сам можда ухватио задњи воз за овај семестар, ко зна како ће бити после летњег распуста

све иде преко агената, нађеш некога и даш му интрдакшн видео ако ти тражи и цв, онда ако он нађе неки вртић или тренинг центар (озбиљнија прича) одеш и одрадиш демо час, онда те приме ако си добар и он ти узме неки део плате, рецимо ја сам се са мојим договорио на 11к а ко зна колико он добије од школе, прво ми понудио 10к ал кад сам рекао да ћу размислити (јер је много далеко) одмах ми дигао за хиљаду, можда сам могао и више да тражим

Сва срећа па су ови први које си набројао црње, па ако ништа имамо предност у боји коже. Мораћу да размислим о овоме, баш сам заинтригиран. У сваком случају хвала на инсајдерским информацијама кућо, акобогда и да појебеш нешто тамо.

имам колегиницу из уганде, не воле је баш у вртићу хаха, много су велики расисти и антисемити, видео сам две антијеврејске сликовнице за децу у вртићу, у једној има слика логораша са наци заставом, у другој јевреј даје паре под камату неким крилатим демонима, на кинеском је па нисам сконтао баш причу, углавном на крају дође неки највећи демон и развали му кућу хаха

ако стварно оћеш да дођеш припреми се на културолошки шок и заборави на добру храну и гудру

је л' те сликају кинези кад идеш улицом?

не али ме сви гледају, једини сам белац овде у фенггангу, непријатно је

Капирам да је то чудно, али опет нек гледају ко их јебе. Иначе, ако ја дођем тамо, идемо у курве одма'. Да крунишемо никад боље односе са Кином.

јеси прцо шта

Kaka muka otera coveka u kinu

Rodis se u Prijedoru tipa i eto te u Kini

нисам, малопре сам одбио пичку веровали или не, искрено пре бих дотичну пребио

Apropo price o poseti u EL

Zvezda - Valensija (4.472 gledaoca, EL i Zvezdin podatak)

https://m.youtube.com/watch?v=g2bHKQUvL7M

Ko je makar jednom bio u Pioniru, ne moram da mu objasnjavam. Od svih podatak EL timova, validno treba uzeti jedino nemacke predstavnike. Srbija, Turska, Grcka, Rusija, Spanija jebeno, hahahaha.. kakvo pranje para i opravdavanje crnih fondova novca.

Лепо играмо.