Automobilizam

  1. Pa zasto onda razmisljas o libri? ne ide da vozis cement, daske i ostale kurce u libri. Imas toliko dizela da ti sluze kao magarci za tegljenje, a ti se uvatio za libru. :) A i mislim da joj je tovarni prostor ne bas veliki, sto je i najbitnije.

  2. Električna i mehanička blokada, lažni taster i zdravo đaci. Nek se sa Hondom ne igra, nema tog auta da je u voznom stanju kojeg neko, ako primjeti da je otključano, neće uzeti.

  3. Ma nije mnogo teško, važno je da staje unutra. Astre starije imaju, mislim, gasne amortizere, pa znaju nazad da legnu.

  4. nisam ni skontao da gleda auto za tovarenje
    e za to ti ne znam :)

  5. E, da Astra G karavan je super za to, Omega B ima jako veliki tovarni prostor, ili možda neki VW Šaran 1.9 tdi.

  6. Ma neću MPV. A i neću tolike pare da bačam, tj. nemam ih sad. Uslovi:
    -da je dizel
    -da je jači od 80KS
    -da ima preko 1800 kubika

  7. Ma Pasat b4 ili b5 1.9 tdi. Uostalom, za koliko para?

  8. BMW E34 karavan (524td je dobar motor), možda E36 karavan, dovoljno je jak i 318td znam iz iskustva, neki od Audija, Pasat B4, Omega B, Vektra B, Laguna 1....

  9. electrolover
    marea karavan :D

    Nikad više.

  10. Vidi kakva mula, prava za tebe

    http://www.polovniautomobili.com/oglas4632175/volvo_850_25_tdi/

    edit: ne bas ovaj, ali takav neki

  11. Jebi ga, izaće me puno da sredim registrovanje stranaca. Vidim ja da ću Pasata voziti kad vidim kakvi su dizeli za te pare. Samo mi malo smeta potrošnja, al' šta ćeš.

    BMW E34 karavan (524td je dobar motor), možda E36 karavan, dovoljno je jak i 318td znam iz iskustva, neki od Audija, Pasat B4, Omega B, Vektra B, Laguna 1....

    BMW dizel, još karavan. 524td se nije baš pokazao. E36 karavan je mali i dosta ružan. Pasat B4, Omegu, Vektru možda i Lagunu za te pare mogu samo krš kupiti. Jebi ga, nije bitno godište, samo da valja.

    Vjerovatno mi preostaje, ako budem kupovao, samo ovo:
    http://www.carsablanca.de/files/medias/filename/Bild1_4732_big.jpg

  12. Dobar ti je taj, imao ga je moj deda negde oko 90'. 2.0 td 87 ks. Doduše nije bio karavan. Dosta je bio žilav, posle ga je stric akao na taksiju i stigao je do lepih 600 000 km.

  13. jebemu sunce GTD, zakorači nekad u 2000. godinu :D

  14. Ima i verzija 2.0TD sa interkulerom od 100KS, pristojno ide. Samo su vrata gepeka nezgodnog oblika. Kontam da bi trošio 7-8 litara nafte. Pasat će vjerovatno ostati tu još neko vrijeme, iako troši više.

  15. Pingvin ubica
    jebemu sunce GTD, zakorači nekad u 2000. godinu :D

    Imao sam čak dva auta proizvedena u 21. vijeku.

  16. Nego šta mislite o Mondeu mk3. 2.0 tddi ili di bez plivajućeg zamajca?

    Recimo http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=249614850&asrc=st

  17. Ne znam ima li plivajući. Samo sam siguran da 1.8tddi iz Fokusa nema, ali ti motori imaju samo jednak broj kilovata. Ovi iz Mondea tddi jači od 66KW i svi tdci imaju plivajući.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.