Automobilizam

  1. Имам малу фрку с ручном. Наиме, не функционира уопште. Изгледа је или отпао шраф који је повезивао сајлу с ручицом или је нешто пукло- углавном, ручица само иде горе- доле без икаквог отпора, ни зупци се не чују

  2. Па поправи то човече, јеси луд.

  3. Имам малу фрку с ручном. Наиме, не функционира уопште. Изгледа је или отпао шраф који је повезивао сајлу с ручицом или је нешто пукло- углавном, ручица само иде горе- доле без икаквог отпора, ни зупци се не чују

    i ja mislim da je pokvarena

  4. Др Јанковић
    Имам малу фрку с ручном. Наиме, не функционира уопште. Изгледа је или отпао шраф који је повезивао сајлу с ручицом или је нешто пукло- углавном, ручица само иде горе- доле без икаквог отпора, ни зупци се не чују

    A koji će ti kurac kad živiš u Novi Sad x)
    Šalu na stranu, jedan dan ako te ne mrzi pogledaj. Ne bi trebalo da bude komplikovano, kontam da možeš sam i sajle zategnuti ako bude potrebno.

  5. Сајла је нова стављена прошле године, хватала на три зуба :Д Него, нека веза отпала сигурно, отераћемо код мајстора на канал ил на дизалицу па нек види. Зато нисмо ни возили од јуче кад смо то сконтали

  6. Veoma dobro za ravničarski predio. Vjerovatno veza između ručne i sajle ili između ručne i karoserije.

  7. Ручица стоји на месту, не верујем да је то друго у питању. Но ме занима јел се то још коме догодило ил сам ја једини баксуз да га паркирам па тек кад кренем да подигнем ручицу сконтам да, ако га не оставим у брзини, оде у канал

  8. Mene je na ladi pucala sajla. Čini mi se da na Pasatu 'vata visoko.

    ручица само иде горе- доле без икаквог отпора

    Ja kont'o da landara sama od sebe...

  9. Ма какви, ради чак и оно дугме што га закључава

  10. Da nijesi obnavlj'o plastike?

  11. Ja mislim da ti se samo otkačila sajla, bar se to meni desilo na Vektri A.

    Edit: boljem majstoru je to 20 minuta posla.

  12. Пластике нисам ни пипнуо на њему, а ко је пре нас дирао било шта на колима, не знам, ми смо тек трећа рука.
    Сад се сетих, когод је имао било које Заставино возило, сви кажу да може комотно да се вози с полуподигнутом ручном

  13. Mi imali u porodici Floridu pikap. Jedino motor valjao, a bio je neki Pežoov.

    Imaš fin bamper sprej da kupiš u sivoj i crnoj boji. Košta 5-6 eura, al' razvaljuje. Ako je hrapava i nefarbana površina ne šmirglaš, a osim šmirgle nema toga što će ga skinuti sa plastike (osim da poblijedi poslije nekoliko godina). I ne lakira se. Sadrži prajmer u sebi. Samo ga naneseš.

  14. Šta da zategne kad je otkinuo sajlu.

  15. Situejsn sledeca:
    Nocas oko 4 ujutru izlazim sa Srebrnog jezera i zaustavlja me pandur. Posto je video da nisam pio,vezani suvozac i ja,sve u najboljem redu,saban se proseta oko auta i skonta da imam plin. Napise on zapisnik i ja odem,a dok je on to meni pisao proslo je jedno 20 automobila punih pijanih budala koje voze neke besnare od automobila,ali ne,mamlaz ce meni za moj Jugo da pise kaznu za nemanje atesta!

    Ukoliko ne budem sredio to i ako u krajnjem slucaju ne iskukam sudiji za prekrsaj da me pusti obzirom da mi je prvi prekrsaj,je l' zna neko mogu li umesto kazne da idem da rmbam? Ono,drustveno koristan rad i te munje?

  16. Možeš na ekonomiju, ima kod nas to, samo što kući ne ideš, već si u apsu, a radiš.

  17. Ma jednom,bila neka tuca i sad trebali smo da platimo 10 hiljada svako da bi nam skinuli krivicne prijave i da ne dodje do sudjenja,ali je bila i opcija da radis par dana u komunalnom.Ne znam je l' moze za ovo...

  18. Odvezo vitaru majstoru, pukla mi neka cijev pa puštalo antifriz pa to sada skarabudžimo jer nema šanse naći takvu cijev. Zgutaćemo neko gumeno crijevo, tj. on će, ja sam digao ruke. Jebem ti japanca da ti jebem.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.