Automobilizam

  1. Ma đe nova sajla u Novome Sadu da se prekine.

    Sindjelic88
    Situejsn sledeca:
    Nocas oko 4 ujutru izlazim sa Srebrnog jezera i zaustavlja me pandur. Posto je video da nisam pio,vezani suvozac i ja,sve u najboljem redu,saban se proseta oko auta i skonta da imam plin. Napise on zapisnik i ja odem,a dok je on to meni pisao proslo je jedno 20 automobila punih pijanih budala koje voze neke besnare od automobila,ali ne,mamlaz ce meni za moj Jugo da pise kaznu za nemanje atesta!

    Ukoliko ne budem sredio to i ako u krajnjem slucaju ne iskukam sudiji za prekrsaj da me pusti obzirom da mi je prvi prekrsaj,je l' zna neko mogu li umesto kazne da idem da rmbam? Ono,drustveno koristan rad i te munje?

    Jebi ga, kontam da nije velika kazna. Ne znam možeš li društveno-korisni rad. Mene jednom tako ustavili zbog prekoračenja dok me je preticalo dvoje auta. Vele nije moja briga koga će zaustaviti, pa sam predložio, jer ima njihovog propusta, da khm. A i mene nekad bude žao čovjeka iza kad, lupam, prekoračim brzinu, a policajac me pušti jer me zna ili jer imam NK tablice (šalim se, novinari, ja nikad ne prekoračujem brzinu i mito i korupcija su mi ispod časti, nego primjera radi).

  2. Pa pazi,posto nije radar ili ovaj novi dreger koji odmah salju podatke u arhivu (tj. dreger na selje,ali ako imas alkohol pandur mora da obrazlozi to kaznom u stanici) mozda i mogu da nadjem neku vezu da mi srede,ali kontam ako i ne nadjem kukacu tamo kod sudije da mi izadje u susret jer sam student,a i radim kao konobar,rmbam za sicu,a taj auto sam registrujem,sipam gorivo itd (sto je realna situacija) i valjda ce da se smiluje da mi da drustveno korisni ili bar minimalnu kaznu. Ne znam da li ono pustanje uz opomenu jos uvek postoji (obzirom da nije neki prekrsaj,a i prvi mi je)...

  3. Ne znam za vas, ali mislim da kod nas skoro ništa nije povezano sa centralom. I za presretače kažu da se ne može ništa obrisati i za ove nove radare da te moraju kazniti, kad međutim...

  4. Kakvi su to ljudi što prijavljuju nešta što nikom ne smeta, koji ne smiju nikome da zucnu (eventualno sa terase), pa nekako skupe muda da ti za šoferku nalijepe flajer "bahato parkiran" i slikaju kola sakriveni iza žbuna, pa onda plaču i bježe kad im slomiš foto-aparat i prijetiš da ćeš im bačiti ručnu bombu u kuću?

  5. Ista priča, brate, makar jednom nedeljno moram da vadim francuski ključ i bijem u glavu. Okej, kapiram da sam pogrešio, al priđi i reci šta ti smeta, posle mu đavo kriv kad dobije čizmu u njušku i ostane sa slomljenim retrovizorom nakon što ga snimim da mi se mota oko kola s telefonom i tim pederskim nalepnicama

  6. Sreća kod nas ove samoljepljive i ne dešava se toliko često (nekoliko ljudi valjda samo to lijepi). Ko su oni da dijele pravdu i nepravdu? Ne mogu da razumijem taj um koji svjesno ide na štetu drugog čovjeka. Pa ko mu je dozvolio da čačka oko tuđih kola. 'Ajd da pozove pauka i nekako, ali ufatiš blentavog debila kako se podmuklo smije dok pokušava da ti zalijepi naljepnicu, uz to još i pametuje. Još kad ga mršneš vadi kameru... Pa jebem mu majku, kud ovo društvo ide.

  7. Nek se napuše kurca, usta im se poserem i naburim petom.

  8. Ođe su pretežno teži slučajevi od ovoga mog (pri istovaru), ali brate, kakvi su to ljudi koji nemaju ništa pametnije raditi nego patrolirati sa kamerom i 50 naljepnica u džepu.
    http://bahatoparkiranje.com/

    Jebote, zamalo se ne šlogirah:
    http://www.beobuild.rs/forum/viewtopic.php?f=3&t=1544
    Kad sam živio u zgradi mi imali manjak parkinga, pa napravio ja trokut. I onda se isto ovako bunili i jecali sa balkona dok sam ja odjebavao komunalnu policiju.

  9. http://64.19.142.13/bahatoparkiranje.com/fotografije/velika/image_1390235981.jpg

    Što kenjaju za ovo, gde ćeš u koju pičku materinu kad radiš istovar robe?

  10. Kod nas ti vjerovatno nema tog pandura koji ti neće izaći u susret pri istovaru, utovaru, nekoj selidbi, al' to valjda nekome smeta. Valjda im nije dovoljno to što imaju dva trotoara, a ti pritom zauzmeš jedan.

  11. Meni je došao komunalac da mi kenja kako sam ostavio kombi, dok tegljim kopir aparat od 130 kg.

  12. Meni nekad znaju i pomoći. Ali, jebi ga, to im je i posao na neki način, a ne ovim primitivcima što samovoljno uzimaju stvar u svoje ruke. Ili da grebu kola ili odvale retrovizor. Pa obje im noge polomiti...

  13. Сајла је нова стављена прошле године, хватала на три зуба :Д Него, нека веза отпала сигурно, отераћемо код мајстора на канал ил на дизалицу па нек види. Зато нисмо ни возили од јуче кад смо то сконтали

    Brate... Niste vozili auto jer vam ne radi rucna... Ajd sto placate porez, ajd sto placate komunalije na vreme, ajd sto placate TV pretplatu, ali TO, to jos nisam mogao da verujem. Ja da sam neka vlast na svetskom nivou ja bi vama iz Vojvodine dozvoljavao da se uselite u zemlju po zelji i da tamo dobijete za pocetak kucu, kola i 100000E za trosak. Vi vredite vise.:) Teraj bre to, boli te kurac, kad parkiras ubaci u prvu i smotaj volan.

    Meni na Mecki nesto popravljao elektricar debil, i otkaci mi svetlo za upozorenje za rucnu, i ja vozio sa polupodignutom i sve pokidao. Posle to zakacinjalo i ja jedan dan uzmem i poskidam sva ta govna (mali paknovi unutar diskova). Tako sam vozio cirka 12 godina. Pitao sam jednom na otpadu, trazio mi za zadnje diskove sa tim zajebancijama 100E, rekao sam mu da jede govna. I na starom Pasatu mi ne radi rucna od kad sam ga kupio, nisam se udostojio ni da pogledam sto.
    HANDBRAKE IS OVERRATED!!!

  14. Ja kad parkiram kola na ravnom nikad ne povlačim ručnu, samo ostavljam u brzini. Ako su kola okrenuta nizbrdo onda rikverc i ručna, a ako su uzbrdo u prvu i ručnu ljeti. Na niskim temperaturama nikad ne povlačim ručnu, nego stavim klocnu ili neki kamen pod točak. Još brdovita Crna Gora.

  15. I ja retko kad ručnu koristim.
    Znam likove koji na ravnom terenu, parkingu, dižu maksimalno ručnu.

  16. Gtd, šta ti znači kad ubaciš u rikverc a auto napred okrenut ka nizbrdici?

  17. Svakako je bolje kad je jača nizbrdica ubaciti u rikverc. Rikverc ima veći prenos od prve, a i u praksi će prije mjenjač "ispasti" iz prve nego iz rikverca.

  18. Drži te kompresija svakako, smešna je razlika u prenosu između prve i rikverca, gotovo da je i nema a menjač da ispada iz brzine dok auto stoji sad čujem od tebe.

  19. box,koliko gtdova bi drzao gajbi?

  20. Оће да испадне код лоших и старијих мењача, на то су и мене упозоравали, мада ми се никад није десило.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.