Automobilizam

  1. Prvo kolega ti je debil što tako menja brzine a drugo neka elektronika na pumpi, eventualno ventil neki onaj što pumpe imaju 1,2 komada. Ali ona elektronika vrv.

  2. Pošto je dizel onda:
    EGR ventil, leptir (klapna) gasa, turbina, ako ima DPF filter (filter dizel čestica se zapušio), komon-rejl dizne.....

    Ali mislim da je EGR ventil, najverovatnije po tim simptomima jer je jedan moj drug skoro imao problem sa njim na Pežou 407.

  3. Šta mislite o Ferrari 458 Italia?

  4. Добар је то ауто, ал слаб му је лим и има проблем са трапом, оће хомокинетички да му оде. Ја сам свој продао јер ме је сморио, не можеш ни делове наћи.

  5. Dobar je, ugradiš mu plin i nemaš problem sa potrošnjim lololo. Inače znam za jednog lika što je u Korvetu C5 serije ugradio plin.

  6. hvala ljudi, ništa onda, preskočiću ga...

  7. Kolega nemac je definitivno debil.
    A sto se auta tice, ovaj drugi kolega isto sumnja na neki senzor u vezi izduvnih gasova, jer je imao slican problem na korsi. Znaci verovatno je to problem, sada samo cekamo da li ce servis to da potvrdi, ako ga uopste i odvezu.

    Sta mislite o ferrari 458 Italia?

    Komsija ga imao, pa ga prodao, znaci sranje je. lololo

  8. Ti u Nemačkoj živiš?

  9. Ne, ali idem povremeno sluzbeno.

  10. Lepo radno mesto x).

  11. Ако мислиш на амигоса, онда смо ту негде близу..

  12. Može EGR bit', samo on će prije stradati u gradu. Dimi li auto?

    Sta mislite o ferrari 458 Italia?

    Ne znam, nikad ne bih uzeo MPV...

    Kako vam se čini ovo?
    http://www.autodiler.me/auto_oglasi_auto/228541#

  13. Lepo radno mesto x).

    Pa jeste vizuelno lepo, sredjeno i sve to.. ali..

    Ако мислиш на амигоса, онда смо ту негде близу..

    Da, na njega mislim.

    Dimi li auto?

    Mislim da ne dimi. Bar ja nisam primetio, a ni ovaj kolega.

  14. Šta će ti to? Moj deda ga je kupio novog 80', doduše benzinca (nzm jel 1.5 ili 1.6 bio), dosta je brzo istrunuo, a i motori im bap nisu najbolji, a nije da nije dobro održavan. Prodao ga je posle 3-4 godine, pa je kupio Opel Komodore C 2.5 benzinca i osevapio se. Em je mnogo slabije rđao, em je bio udobniji i veći, em nije mogao da vuče prikolicu.

  15. Što da ne?
    Dobra je Pežou generalno limarija, ovaj je karavan, dizel i ne košta ni 500 eura. Ono, u principu svako ispravno auto vrijedi 500-600 eura, jer ima točkove i može da odradi, recimo, 200km u cugu, a da ne pokisneš. A i lijepo izgleda. Ima i fin klirens.
    http://www.picsauto.com/images/peugeot-305-estate-07.jpg

    EDIT:
    Prvenstveno sad nešto gledam klirens da je veći i da može 5 ljudi poćerat'.

  16. Imali ste 305-icu?
    Meni smeta jedino tromost, al' je jeftin. I dobijaš kurvu što stenje za tobom:
    http://www.youtube.com/watch?v=Ht9LRcsOf80

  17. Pitah Jebača jesu li ga imali.

    Nešta mi treba da je veći klirens nego kod dvojke. U nju milim i zaobilazim rupe kad vozim troje-četvoro van asfalta. Al' kud ću još jedna kola, jedino da prodam Pasata, a onda bih morao karavan dizel. 305-ica zanimljivo izgleda, šta ja znam, a i male su pare. Ono, i hiljadu eura su male pare, ali ih je teže zaraditi.

  18. A onaj predzadnji Eskort ti je prenizak?

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.