Prijava

Star Wars PORED "Pritajenog zla " i "The Walking Death" moj OMILJENI film(serijal)...

E ja bih stavio dešavanja iz KOTORA plus još nešto ali to bi uzelo tri filma i bolje bi bilo da ide pod nekim drugim nazivom

Само ћу ово цитирати:

Star Wars
L0L, pre sat vremena

Ne razumem te Doteru. Šta si hteo da kažeš?

Star Wars JEBE. Ali nikad ne biste verovali kad bih vam rekao da sam ga mrzeo iz dna duse pre nego sto sam gledao. Mrzeo sam Star Wars mozda na istom nivou kao sto mrzim ljude koji se krste u busu kad prolazi pored crkve. Ali sam onda odgledao Star Wars i sad ga obozavam :D

E i mene ti likovi teraju da popizdim xD

Ne razumem te Doteru. Šta si hteo da kažeš?

Вероватно је хтео да да до знања како му свира патка за Ратове Звезда и да све то посматра са ЛОЛ становишта.

Пффф... Алек.
:)))

Erm, na obe slike je Obi, tako da nema nikakve dileme. ;)

Inače, mnogo volim knjige Terija Bruksa, po kojima je rađena prva trilogija (mislim na epizode I, II, III). Mnogo su bolje nego starije, ne volim Harisona Forda, a Natali Portman i Lijam Nison su super glumci. Iako nisam veliki fan onih ranijih filmova, lepo je što će da ih obrade ponovo i stave neke nove efekte, iako mislim da bi trebalo da porade na snimanju novih filmova, ima dosta knjiga po kojima bi trebalo da snime film.

Zašto nekropostuješ koju pičku materinu?

Nikad nisam gledao ovu govnurdu. Jesam li jedini?

ja odgledao pre neki dan prva 3 dela nije lose, ove novije ne verujem da cu da gledam

STAR WARS > STAR TREK > STAR GATE

Ja kontam da je to nesto poput mocnih rendzera, tu su negde sa montažom, bužetom, glumcima itd, ne kapiram cemu hype toliki za takvo sranje, necu da pogledam zinat!

majmune jel ti to vredjas rendzere upravo sada ovde ovoga trenutka naocigled svih da svi ti isti vide, jebali bi te Tomi i Dzejson u usta ta pogana

a Bili (William) plavi rendzer pogotovo jer je peder

Што се љутите на Маестра, дечко је класичан Сумпор лишен и оно мало урбаног шарма којег има Кичић (алерт: скеч у стиху испод овог поста)