Prijava

Ја ћу мог клинца да васпитам у Славк0 маниру, јер ће клиња онда СТВАРНО да јебе.

Nasledio sam samo loše gene od njih. Ćelavost od tate, dlakavost tela od mame, nizinu od mame, masnu kožu i kosu od mame...

Hahahahahha kakav trol
Šta tek ja da kažem mladolikost sam nasledio od keve i dan danas mi nekad traže ličnu u kladionici hahhahahha

Пеки брате, мојне сад, ти као мод не би требао да пљујеш по раду других аутора, па макар били и Славко.

to video od džimija koji se kenjao po sevastovim defkama :(

E, ne spamujte bre.
Ja krenuh da gledam film, ali ne mogu dok ne saznam da li Branislav spamuje.

to video od džimija koji se kenjao po sevastovim defkama :(

Ненене, јес да ми нису неке форе, али толико нисам спао ниско да их крадем од других, а поготову не од од колеге Џимета. :)

А и ја волим Славкове дефиниције, ал' јебига сад, ето, признањем тога ми пропаде фора...

ne spemuje branisalav nego vi koji mu ne verujete

Чек да ме Корлеоне не банује:

Дакле, од ћалета нисам научио ништа добро, боље речено, једино сам научио какав отац не треба да будем једног дана. Кева, она је друга прича. Подигла ме је сама од просветарске плате и научила много тога у животу. Рецимо да је 99% добрих ствари које ће ми користити, ових 1%, јебига, нико није савршен, неке ствари морам сам да научим.

ne spemuje branisalav nego vi koji mu ne verujete

Normalno da mu ne verujem nemoguće da je neko ovako nezreo sa 20 godina
EDIT peki tićeš se vadiš na poslanički imunitet šta mi da radimo :)

Nije nemoguce. Samo se nadam da ovo nije slucaj i da nas samo zavlaci.

EDIT peki tićeš se vadiš na poslanički imunitet šta mi da radimo :)

Нико не сме да вас бије!

Да се вратим на Браниславов случај, елем, ако тролује, трол је глуп, ако не, онда је веома незрео.

ćale me je naučio da makar gladovala moram prvo da platim račune...
''Živiš ćerko u propaloj državi al nemoj da si joj dužna''...tja...onda posle balavim nad nekom stvarčicom u izlogu sve dok kao ne dodjem do kinte, a onda opet računi....

žao mi je samo što sam shvatila istinitost one najgore kletve IMAO, PA NEMAO. Ona je na površinu izbacila 2 osobine osobine-očajanje i beznađe, za koje sam mislila da mi moji nisu usadili,al prc.Srećom kad me to uhvati ne traje dugo, eto desi se.

Pogrešili su što nisu imali dovoljno vremena za mene,a pritom uspeli u mnogo čemu. Pa kad ti svekrva kaže TI SI MOJE SUVO ZLATO a pritom ne drži sataru u ruci znaš da si dobra ili si ubola premiju, a opet se svede na isto :-))))

Da pređem na temu ne znam sta da zamerim kao klincu mi nikad ništa nije falilo sve mi bilo potaman i ne smatram sebe razmaženom osobom iako sam ozloglašeni jedinac:) Jesam dobio batina par puta i ne zameram im na tome jer sam pravio kao klinac velike gluposti pravo je čudo kako nisam fasovo više puta.Jeste da su se razveli još kad sam ima 3 al nikad se zbog toga nisam osetio uskraćeno jer su se predamnom ponašali najnormalnije i nikad se nisu svađali iako smo često provodili vikend zajedno i zahvalan sam im na tome štaviše bolje to nego da su živeli u lošem braku u paketu samnom.Za ocene se jeste keva brinula više al nikad nisam bio kažnjavan zbog toga nisu mi jasni roditelji koji kažnjavaju dete zbog toga, dobro jeste da mi zbog toga možda u srednjoj falilo ambicije

E, sad ste me nasli u lepu picku materinu... Upravo se, kao u Trumanovom sovu, budim pred kamerama.

Duga priča. Ko radi, taj i greši, a vaspitavanje je nešto što se neprekidno radi dugi niz godina.

Vasspitavali su me u skladu - ĆUTI I TRPI i KAD TE NEKO OŠAMARI TI NJEMU OKRENI I DRUGI OBRAZ.
Nešto pravoslavlje, ovo-ono.
Pička materina, morao sam kasnije sam da shvatam da je bolje da kažem šta mi smeta u facu i da na šamar uzvratim VBR-om.
Neke stvari nisu tako idealne al' nas roditelji ušuškavaju da je sve super. Kurac super, muni laktom u oko tu jebenu babetinu i sjedi na svom mjestu, zaslužio si ga.

Sve je to super, hljeb, kamen, pičke materine, al' kad se situiraš i kad ti je sve potaman. Za mladog čovjeka koji se gura kroz život spuštenog garda - ne ide nikako.

USPELI: HUMOR
NISU USPELI: SEX, ĆALE NIJE TEO DA DAJE ZA KURVE

Никад ме нису терали да радим, што је у комбинацији са мојом природом створило уберпаразитчину. Умем мнооого да будем лењ. Не сматрам то искључиво њиховом кривицом, велики удео иде мени на душу.

Uspeli su da pogreše. :)
Ne znam da li ste Slavka spominjali, ali ja mislim da je on baš vaspitan dečko?

A što se tiče porodičnog duha, to nisam pomenuo, to su ono vrhunski odradili, razveli su se kad sam imao 8 mjeseci i ono baš nisam upoznat što znači porodični duh... Masu puta mi je bilo jako neprijatno kad mi neko priča npr MOJA MAJKA I MOJ TATA SJEDE U DNEVNOJ I NEŠTO SE SVE SMJEŠKAJU; DODIRUJU bla bla, ne smeta mi to što se oni drpaju, nego mi je neprijatno jer ja to nikad nisam imao prilike da vidim niti ću...
Ali mislim da moji roditelji nisu svjesni niti će ikad bit' da je to uticalo na mene iako nikad nisu mogli da primijete to, ali baš nikad.

A što Džimi pomenu majku, mislim da sam za nju spreman da spalim cijelu Crnu Goru bez trunke savjesti i bez imalo milosti. Više volim majku nego svi da se pokupe na jednu gomilu, jer je dala sve za mene, sama radila, podigla me, pružila mi svu ljubav ovog svijeta, sjećam se u osnovnoj školi, bio sam ja mislim najljepše obučen dječak u školi... Uvijek ispeglan, uvijek čist, mirišljav.... Nije da tata nije pomagao, plaćao je alimentaciju, dolazio da idem kod njega itd, ali to je toliko malo....
Očigledno neki roditelji ne shvataju poentu podizanja djeteta, ako misle da je dobar roditelj onaj koji da djetetu 10 eura da ih spička kako oće svaki dan, nije, meni je draži euro + ljubav moje majke, nego 1000 eura od tate, iskreno, jer što može da postigne parama? Ništa, ali bukvalno ništa... To sam mu naravno i rekao kad sam bio pijan jedne prilike...

A njoj je najbitnije da ja završim fakultet, izluđuje je moja škola, ali baš... Kad je završim, mislim da će da ima 50% manje nervoze...
Nego, jedino mi je žao što joj nikad nisam stvarno, ali STVARNO pokazao koliko je volim... Svo moje društvo zna za Rajku, zna i dosta Vukajlijaša jer je stalno pominjem inače....

Da, što se tiče humora, to sam naslijedio od oba roditelja, oboje su idioti i presmiješni su, stalno nešto lupetaju...

I još jedna stvar, recimo koliko vas ima odnos sa majkom takav da može da joj kaže UDARIĆU TE NOGOM U MUDA, NE DIRAJ ME! i onda da počnete oboje da se smijete?
E moj odnos je takav, mis'im, Rajka car :)