Prijava

MADA, sve ovo što sam nabrojao ima i svoje dobre strane. Koliko god sam sjeban u negativnom smislu, takođe sam sjeban i u pozitivnom. Čudak sam, jedinstven, imam uvrnut, ali baš uvrnut smisao za humor, gledam na svet potpuno drugačije od većine... Nisam neki dosadni generički lik iz neke "savršene brižne porodice", nja nja nja... Možda je ovo malo "slatki limun", što bi rekli psiholozi, al' briga me.

Baš sam hteo da postujem, a onda sam se zamislio i shvatio da nemam pojma.

Culle, prebicu te, izgura mi post.
Branislave, pitah te nesto:

zlocesta pufnica
Ali cekaj, zar zaista krivis svoje roditelje sto su bili radnicka klasa i nisu mogli da ti sa finansijske strane vise pruze? Stvarno to mislis?

Ееееее сад ,мени падају само лоше ствари на памет , на пример ,нису ме научили да будем стрпљив и толерантан већ одма шака нос патос .......

Ali cekaj, zar zaista krivis svoje roditelje sto su bili radnicka klasa i nisu mogli da ti sa finansijske strane vise pruze? Stvarno to mislis?

A, izvini, koga da krivim? Komšiju? Nisam birao gde ću da se rodim! Ja sam razvio stav da ne bi trebalo da svako može da rodi. I to me sad podseti šta im još zameram: na lošim genima. Nasledio sam samo loše gene od njih. Ćelavost od tate, dlakavost tela od mame, nizinu od mame, masnu kožu i kosu od mame...

Culle, prebicu te, izgura mi post.

Teretana, šta ćeš...

Valsinarb, nosi se, trolujes. Nemoguce da to zaista mislis. Ajd zdravo.

A, izvini, koga da krivim? Komšiju? Nisam birao gde ću da se rodim! Ja sam razvio stav da ne bi trebalo da svako može da rodi. I to me sad podseti šta im još zameram: na lošim genima. Nasledio sam samo loše gene od njih. Ćelavost od tate, dlakavost tela od mame, nizinu od mame, masnu kožu i kosu od mame...

Detinjastiji post nisam skoro pročitao. A ovde ima dece.

Nasledio sam samo loše gene od njih. Ćelavost od tate, dlakavost tela od mame, nizinu od mame, masnu kožu i kosu od mame...

Pa to i nije tako loše, neke se žene pale na to, ozbiljno ti kažem

Dobro, trolujem. Nazovi to kako hoćeš. Ali to sam ja.

Sto je najgore, ti si 90. godiste i zato nisam sigurna potpuno da trolujes. I onda me nerviras jer me strasno zanima da li trolujes ili si deriste razmazeno.

Sto je najgore, ti si 90. godiste i zato nisam sigurna potpuno da trolujes. I onda me nerviras jer me strasno zanima da li trolujes ili si deriste razmazeno.

Biće da je oba. :)

Немогуће је да тролује. Оволико глупости нисам видео још од кад сам последњи пут читао Славкове дефиниције...

Ma daj, nemoguce da to zaista misli... Nazalost, nisam upoznata dovoljno sa njegovim opusom na forumu da bih znala da li se zajebava.. Ako troluje mene je prvu navukao zestoko, do kraja.

Ja još uvek s mamom (ponekad) pričam bebećim jezikom. Da sam razmažen - to stoji. S druge strane, s tatom i bratom sam na "dobar dan-dobar dan". I tako. Previše sam se otvorio neznancima. Anonimnost je čudo. Dosta od mene.

Пеки брате, мојне сад, ти као мод не би требао да пљујеш по раду других аутора, па макар били и Славко.

Bebecim jezikom? E, ajde ne kaki.

Ма опуштено, зна Славко да сам ја њенов велики фан. :)

SLAVKA ZA MOGŠU bre, ja ću decu da vaspitavam da budu k'o Slavk0, a ne vaspitani i potkresani za čije babe zdravlje, pogle' mene