Prijava

Ja imam dva duza sna, nemam zivaca da ih prepricavam detaljno, ali su kao iz filma, i toliko su mi bili ivopisni da sam ih zapisao na papir, pa ako budem jednog dana snimao film ili pisao knjigu da ih iskoristim.

Prvi je ukratko bio na nekim kao rusevinama, kao antickim pa ima da se obilaze kamene kuce i kurci palci, pored je neko jezero, i gore kao neko brdasce gde je neka suma, ali je hladno napolju, neko blijedo zubato sunce sija i svi su u zimskoj odjeci (zanimljivo da taj teren znam skoro u milimetar gde se sta nalazi, imam cijelu mapu u glavi, iako obicno u snovima zapamtis samo ono direktno oko tebe sto je bilo, ako i toliko). I uglavnom, cuvam ja tu neku raju koji su opusteni i pricaju i zezaju se, razgledaju okolo itd. a ja sam bio nesto ko sekjuriti gard, samo u civilu (otkud mi to pojma nemam, jesam radio par puta u zivotu ko obezbjedjenje ali me nisu slali na tajne misije ko da sam Bond jebeni). I uglavnom sve to fino ide, i vec negde pred kraj, prije nego sto je ta raja trebala otici, a sa njima i ja, pocnem ja da primjecujem neke malo sumnjive stvari, ljude malo drugacije obucene, koji se malo cudno ponasaju itd. I odjednom tu ispadne belaj, neki maskirani sa fantomkama krecu da pucaju i ono ko neki teroristicki napad, i pocinju svi ljudi okolo da vriste i da trce na sve strane, da udaraju jedni od druge, bjeze u panici (mnogo realnije nego na filmu), trcim i ja, sta cu, nisam Svarceneger. I ostatak sna se ja nadjebavam tu s njima, gledam kako da ih pobijem jednog po jednog a da me ne skontaju itd. medjutim nisu bili glupi oni ko negativci u filmovima, bili su oprezni jebem im mater, nadjebavao sam se dugo s njima, ne znam ni jesam li prezivio na kraju, probudio sam se prije nego sto sam zavrsio svoj plan.

Drugi je u nekom hotelu kao, poceo neki rat ili okupacija sta vec, i nas par tu, nemamo ni oruzja puno, ni opreme, ali se branimo koliko mozemo, ovi dolaze sa kamionima, kombijima, dzipovima i pucaju, a mi se ukurvili unutra i pucamo kroz prozore, krijemo se itd. dok se kroz zadnji izlaz evakuisu neke zene i obicna raja, idu na jedan jedini preostali camac i bjeze (zaboravih da spomenem da je hotel odmah pored mora). I ukratko ovi tu vremenom ubijaju ove moje jatake jednog po jednog, jebiga ima ih vise i bolje su naoruzani, ja odem po jos oruzja i onda vidim da nam je ostao samo jedan pistolj sa jednim sarzerom. I ovi provaljuju vrata, pucaju kroz hodnike jer su nam dovoljno smanjili brojno stanje, penju se polako ka meni (ja bio na trecem spratu), i sakrijem se ja u neki WC tu na spratu, zapalim cigaru i onako nervozno cekam da dodju po mene, da pobijem govana koliko mogu iz tog jednog pistolja dok oni mene ne ubiju. I onda vidim veliki prozor koji gleda na more. Razbijem ja to, a ovi vec na mom spratu, provaljuju vrata, gledaju gdje ima koga. Bacam cigaru kroz prozor, gledam dole, ono visina da se useres. Al aj ga jebi. I ovi provaljuju vrata od tog WCa, ja ubijam ovog prvog koji je provalio i bacam se kroz prozor u more. Tu se budim i ne znam jesam li prezivio.

E sad da sam ja neko ko gleda puno filmova, ili ko igra video igrice pa da razumijes. Ali posto nisam, stvarno nemam pojma odakle mi ovakvi scenariji u glavi.

Sinoć ja i Sedorf i Kaka igrali fudbal. Driblao sam ih kao malu decu ee.
Obojica bili u dresu Milana.

sanjao sam da mi je Bruce odbanovao originalni Krajslerov nalog i da sam automatski skocio na 360 mesto a onda na 279

Ti si debil i dok sanjaš jbt.

ahahaah pa ne možeš birati šta ćeš sanjati :D

Ja i jos par ljudi u snu. E sad, početak mi je malo u magli, mi letimo nekim avionom, travnata pista, dron snima, čudni neki kadrovi. Dođemo do vodopada, skačemo, neko se boji jer je prehladna, ja odem do tuševa da se pripremim; presvlačim, tuširam i dolazi random momak i kaže da mu se žena porodila, a trebala je u ponedeljak, mi se rukujemo ispod kabina i ja mu čestitam. Nastavljam dalje, ali sad je tu bazen.

Zajebancija neka u bazenu, završava se naš termin i pored bazena sa neka đeca pripremaju za igru. Ulaze oni, nas par gleda mec, igraju vaterpolo, ali cudno je to sto igraju u kimonu, znaci da dzudo reprezentacije igraju vaterpolo. Mislim da je Kina ili Amerika protiv naših. Kraj njihovog termina, mi svi u svlačionicu, a meni nema robe. I ja jedno po jedno kao nađem nešto što liči na moje stvari, ali kapiram da je to sve od ove đece. Vremenom nekako ja nađem sve i vratim ovo đeci, samo mi nema neke roze košulje. I sjedimo mi u svlačionici i neka žena smara nekog momka jer mu priča italijanski. I ja mu prevedem to što je rekla, a oni onda svi skočiše: uuu spasio si nam, ova ludača nam sve na italijanski priča. Jednom nam je napisala da kupimo vodu i niko od nas nije jer je niko nije shvatio. Daje mi njegov telefon da pokušam i uz pomoć google translate-a da provalim šta je htjela od njih. Baba kaze da nije rekla "kupiti" nego je rekla "quani l'acqua". I ja razmišljam kako to ne znači kupiti, nego to možda znači dobaviti.

To je to od sna. Kad sam se probudio istripovao sam da sam možda nesvjesno pokupio tu riječ quani i da bolje znam italijanski nego što mislim, al izgleda da je to izmišljena riječ

Kad neko za odeću napiše roba jedan Čvarkov Đorđe dobije infarkt

Sanjam kako sam u nekoj napustenoj kuci u sred neke sobe zavezan za stolicu i sad cujem ljude oko sebe al ne mogu da se okrenem samo pravo gledam u neka vrata. U jednom momentu ulazi lik sa sesirom onako kao neki kauboj i vadi pistolj bez ikakve priče i sa vrata mi puca u glavu. I tu me ubije i meni sve crno. Odjednom sam u nekom polu snu, svjestan sam da sam sanjao i kao hocu da otvorim oci sad, ubio si me okej. Medjutim, ne mogu da se probudim svjestan da sanjam. Krenem da panicim u snu kao koji kurac i dalje pokusavajuci da se probudim al kurac. I tako svjestan tih pokusaja budjenja, u jednom trenutku otvorim oci i probudim se (bukvalno) ustanem iz kreveta na minut i razmisljam koji kurac, nisam mogao zaspati narednih 20 minuta.

Joj zavrzlame sta sam ovo napisao al skontace ko hoce a nece niko jebe vam se sto mene proganjaju kauboji

Msm da treba da smanjis malo rdr2 xD

Jao vidi to nisam razmisljao, nisam igrao nista ovih dana ali sam bas sinoc odgledao Narcos Mexico, bas sam se uzivio bio, do toga je garant

Плиду мени то личи на неке ратне трауме

сањао сам јуче да сам у кући симпсонових, не знам ни шта радим ту, само нестаје струје и креће нека бука грмљавина, излазим са бартом на балкон (немају балкон у цртаном ако се сећам) и гледам испод нови београд и пво како пуца горе нешто гори небо јебо маму, само видиш стотине ракета озго шибају погађају оне зграде како је погоди она нестане, сравнише цео град, смрзло се говно у мени

онда се пробудим и сконтам да је бука од ових кинеза што копају улицу

Sanjao sam kako se nešto desilo (nije bio bag), pa su mi privatne poruke bile krcate a naslovi poruka su sadržavali detalje iz mojeg privatnog života. Haha rekoh, viđi ovih penala čime se bave.

сањам да се возим аутобусом некуд а бус крцат немаш ђе сјети, а,неко двоје се жвалаве у ћошку, неки лик се дерња и пјева, и сад кад је кондуктер ишао да наплаћује карте неки лик није имао пара и каже неко ми је из буса украо новчаник, и ми кренемо да лешимо неку двојицу за које смо сумњали да су лопови због њихове националности, кад паде граната на бус и све нас поби

Imao sam ja dosta zanimljivih snova i neznam o kome da pricam ali mogu da pricam tako da imam vise snova u kojima mi se pojavljuje moja bivsa i snovi jesu razlicitog karaktera medjusobno ali ih odlikuje to u tome sto je tamo prisutna moja bivsa u njima.

Ima nesto simpaticno u pisanju ovog decka, bilo da je zajebancija ili neka mentalna falinka, simpaticno je na momente