Prijava

Hahaha pliganet napisao nesto sto bih bukv ja napisao

Ne znam koja je nadmorska visina bila, rad elise remeti rijedak vazduh zato niko ne spasava one planinare na visokim vrhovima, jeben je heli

plidu, hoces li da mi popusis kurac? ako neces skroz je u redu ali samo mi reci da znam

A ja nešto ne bih brate

evo malo obj stava vezano za ove atentate antiglobalistickih presednika

https://www.youtube.com/watch?v=mAA6Uvkvb5k&ab_channel=LucicInserti

Da, a Amerika rekla sudu if you fuck with Israel you fuck with us.

Nije to važno Che, važno da je institucija od poštovanja izjednačila vladu Izraela sa teroristima. Neće niko od tih ljudi na robiju naravno, ali bitno je da se trgne malo čovečanstvo.

Cudi me da je francuska podrzala inicijativu hapsenja netanjahua, kontra britanije i amerike. Velika je stvar istupiti i reci “hapsi govna” kada znas da je sve to vrlo malo vjerovatno.

Evropa se otima iz tog zagrljaja poslednjih deceniju i malo više, zato je

- Tramp rekao da ima pare evropske da se ulažu u nato

- Bajden izlupao šljage Švabama da daju tenkove Ukrajini i digao u vazduh onaj gasovod, da mora od njih da se kupuje. Zato sad Poljska najveći prijatelj američki, koriste priliku jbg. mada će ih na ovaj ili onaj način koštati.

Ali da, bitno Izrael da se izoluje i izopšti koliko je moguće, prozlili su se previše tamo. Sranje što će normalni i čestiti Jevreji sad da pate zbog idiota, al jbg niste u stanju da svrgnete ovog milion godina već, zacario se tamo, odvukao zemlju skroz u desno i kumovao ovoj tragediji sad.

svaka drzava ima nekog svog vucelu kojeg nisu stanju smene. Izgleda je do naroda

Zato nikad neće biti WW3. Hamas treba Bibiju, Bibi treba Hamasu, žali bože samo one dece jadne u Gazi, njih niko ništa ne pita.

ww3 poceo 99e (rat protiv globalizma krece i nwo)

Mislim na TXE ww3, nukes and shit.

takvu okaldu sam dobio jos pre fazon 15dina to ako bas nacepe rujane, zasad nista

Pa da rusi bace bonbu na ukrajinu onda bi ovi bacili jednu nama, jer ko jebe nas

Možda bi i rusi gađali nas da prikažu da mogu. U principu mi smo idealna meta za to nikog neće naročito boleti ćuna ako nas ne bude...