Prijava

kako cemo ostati bez kosova - kroz nato cemo

https://n1info.rs/vesti/kosovo-parlamentarna-skupstina-nato/

sad ni vucela vise nije kriv maiku im jebem zapadnu sta nam rade

Međutim, oni nemaju pravo da glasaju o skupštinskim izveštajima, rezolucijama ili rukovodstvu, niti doprinose njenom budžetu.
Trenutno ima devet pridruženih članova – među njima Srbija i Bosna i Hercegovina.

random drugosrb:

crni domino (uglješa)
Iskrene cestitke! Da smo imali pametne vlastodrsce, mogli smo da sacuvamo Kosovo i da postanemo clanica EU i NATO sistema. Sta bi nam falilo? Ne bi prolili kap krvi, ne bi bili razarani i ne bismo slavili jos jedan poraz.

Baš čudno da Kosovo hoće u NATO, a ne u Varšavski pakt npr

Kosovo hoće gde i srbija Oo

Srbija je onaj lik što izlazi na mjesta gdje i bivša i prilazi joj u fazonu “mozes li izaci ispred da popricamo samo”

he he he (drugoserbian laugh)

Kosovo: ma nemam ja sta da pricam s tobom, među nama je GOTOVO, šta ti tu nije jasno?

Srbija: Jel ti stvarno misliš da možeš da živiš sama a? Šta kao ostat ćeš sama cijeli život? Dobro ako je to tvoj izbor okej, ali vrijeme će pokazati

Plidu skližnjava opet u kačenje glavoseča na avatar, Bolja kupuje oružje, Jovor…

Šta je s bosancima? Alo ba

bivsa koju je jebo hnjo hnjo hnjo

Daj ti nešto za Bosnu jebach, ne pada mi nista na pamet

Znam da ste kreativni i ti i cara, nešto na fazon “kosovo je prepicka, bosna skrndelj baba koju sam zaboravio”

ajde jebace vidz da pliduu o autosovinizmu nema pojma

ajde jebace vidz da pliduu o autosovinizmu nema pojma

Hahahah double kill

Ma plidu je ekspert za autošovinizam but the auto is silent

znam, vido sam popiso se po globalnoj pravdi ovi dana na max sve shvatio bukv

Šalim se malo, da promjenimo atmosferu jer je bilo napeto ovih dana, preozbiljne teme, čak me cara počeo gledat drugim očima (tako kaze)

TAKOE PLIDUU MISLIO SAD DA TI JE ĆAĆA SRBIN A NE KEVA A ONO OBRNUTO!!!

Bez zajebancije sad, usao sam na sajt da vas pitam šta je bilo s ovim bratom od ovog našeg političara što je ubijen i piše li se o tome kod vas, nekako kao da su naši mediji to iskopali djelovalo mi, zna li se tačna priča

hehe kakav fin manevar

jok ne zna se, bila bi frka da je pidustanac ovako jbg, zakacio se bajo sa nekim mejmunima nije imao kinte za bezbedan stan u bg na vodi

otprl nesrecan slucaj decko pao razbio glavu o beton